Blind Guardian - Best Of: Memories of A Time to Come 2012

Πήρα τηλ, δεν ήξερε καν ότι βγήκε σε βινύλιο 8O
Θα ρωτήσει λέει Γερμανία σήμερα και θα μου πει.
Θα ποστάρω ό,τι νεότερο.

Μεχρι της 02/03 υπηρχε καθως το αγορασα. Την επομενη μερα 03/03 το εβγαλαν απο το shop, αλλα εχθες το βραδυ το ξαναεβαλαν (only available for a short time) οποτε πηρα ακομα 3 κοπιες. Σημερα ειναι και επισημα sold out. Μονο 250 κοπιες και ηδη στο ebay.

Γενικα η Nuclear Blast απο Γερμανια το εχει ξεσκισει το θεμα wholesale. Εμενα 5 μηνες 9απο τοτε που αλλαξαν το site τους) με αγνοουν και αγοραζω μονο τις exclusive εκδοσεις και τιποτε αλλο.

Η ΚΛΕΨΙΑ (και δεν ξερω ακομα ποσο νομιμο) ειναι οτι για Ελλαδα στο check out το ΦΠΑ παει στο 23%!!! Οποτε η τιμες αυξανονται κατα 4%!!!

Χθές το βράδυ το χρωματιστό είδα στο site της ΝΒ (250 κόπιες).
Σήμερα υπάρχει μόνο το μαύρο βινύλιο…:frowning:

ΣΚΑΤΑ!!! Έλειπα Αθήνα και δεν πήρα χαμπάρι τίποτα!!! mindtakis’s αφού πήρες 4 κόπιες μου πουλάς τη μία??? ΠΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ!!!

Επρεπε να μου το ελεγες προχθες να αγοραζα μια ακομα. :slight_smile:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Μόλις αγόρασα τα χρωματιστά από ebay!!!:yahoo::yahoo::yahoo: Υπάρχουν σε δημοπρασία άλλα 2 κομμάτια μέχρι στιγμής όποιος ενδιαφέρεται ας ρίξει μια ματιά…

[SPOILER]Βρήκα και το book του twist in the myth μετά από 500 χρόνια ψαξίματος!!! Τρελή κωλοφαρδία!!!:vibrate::vibrate::vibrate: Πλέον δεν μου λέιπει τπτ!!! Τα χω ούλα, ΧΟΥΛΑ!!!:D:D:D[/SPOILER]

Και πόσο πήγε το μαλλί;

Έχεις pm.

Λολ, Κάψιμο όχι αστεία :stuck_out_tongue:

Aφου το εξαντλησαμε το θεμα ας βαλω και μια φωτογραφια :lol:

[SPOILER] [/SPOILER]

και οι 3 εκδοσεις του ΑΤΙΤΜ

[SPOILER]


[/SPOILER]

Τώρα βαλτός είσαι???
Φέρε τη μία κόπια 4LP ΤΩΡΑ!!!
:smiley:

Μπορεί κάποιος φανμπόης να μου εξηγήσει γιατί τόσος ντόρος και 10 σελίδες για ένα best of, έστω και με επανεκτελέσεις; Ούτε καινούριο να βγάζανε.

Και να φανταστείς δεν είμαι καν φανμπόης.
Έχω σταματήσει στην εποχή Immaginations και τώρα μου έκατσε καλά αυτή η συλλογή.
Θες το artwork, θες το playlist…
Θα το γούσταρα για τη βινυλιοθήκη μου.

Για έτσι μας αρέσει!!!8)