Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

Οι Blind Guardian επιστρέφουν στην Ελλάδα για 3 εμφανίσεις (15 και 16 Ιουνίου στο Fuzz Club και 17 Ιουνίου Principal Club). Περισσότερες πληροφορίες σύντομα…

ΛΥΣΣΑΞΤΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!

Μαλιστα!!!Εννοειτε και οτι θα ξανατιμησουμε τους Βαρδους :)[SPOILER]Να δω που θα βρω τα λεφτα για ολες αυτες της συναυλιες φετος!!![/SPOILER]

Θα προδώσω Obituary μάλλον!!! :frowning:

όχι Fuzz. [B][SIZE=“4”]ΟΧΙ FUZZ[/SIZE][/B] :(:frowning:

Οι θεοί δε μας απογοήτευσαν για άλλη μία φορά!! Πρώτη φορά 3ήμερο μέσα ασε 1 χρόνο!! Γι αυτό τους αγαπάμε!! Guardian ρεε. Πεθαίνω λέμε με χάνετε!!

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Καλά ξανάρχονται πάλι μέσα σ’ένα χρόνο;;; (όχι ότι μας χαλάει :))

ΥΓ: Που να πρωτοπάμε;;;;;;;;

ε εγω γενικα προτιμω gagarin ειναι πιο ‘‘εδρα’’.χαχαχα.και fuzz καλο,αλλα λιγο πιο αχανες.

Το fuzz χωράει περισσότερους κ πέρισυ γινόταν της πουτ@ν@ς κ τις 2 μέρες!!
Επειδή θα είναι καλοκαίρι δε θα βόλευε κάποιος ανοικτός χώρος;

[B][SIZE=“5”]ΥΣΤΕΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE][/B]

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΕΤΛΙΣΤ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΡΕΜΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ!!!

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΝΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Ν ΚΛΕΙΝΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!!!

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

γαμω,αλλα οχι fuzz πραγματικα,ειναι για μπομπα

Μάλλον θα πάω να δω Cloven Hoof.Οι Guardian θα ξαναέρθουν σύντομα…

Εννοείται πως θα πάω! Πέρσι τους έχασα λόγω μ@λακίας μου! Δεν τους ξαναχάνω για κανεναν λόγω!

ωραια παλι θα κοντεψουμε να παθουμε αποπληξια στο κωλοφαζ

Και εγω θα συμφωνησω με οσους λενε για το fuzz.Ρε μαγκες ελεος καλοκαιρι θα ειναι καντε την συναυλια σε ανοιχτο χωρο.

ε ρε πείνες :stuck_out_tongue:

Δεν τρελαίνομαι, αλλά μιας και δεν τους έχω δει μπορεί και να τιμήσω.

καλά είσαι…
όσοι φίλοι έχουν καιρό να με δουν θα κάνουν ακόμα περισσότερο…
δεν περισεύουν για καφέδες!!!

εγώ για να είμαι ειλικρινής το είπα για τη μπάντα :roll:
όχι ότι με χαλάει βέβαια, και τις δύο μέρες εκεί θα είμαι θα ευελπιστώ να ακούσω “μέχρι το 95, μετά τίποτα” όπως είπε και μια ψυχή :stuck_out_tongue:

εκει θα ειμαστε και παλι!!! :smiley:

Εννοείται!!