Blind Guardian Live In Greece,Athens?

παιδια ειδα σε ενα site οτι οι Blind Guardian θα παιξουν ελλαδα μεσα στο 2009!εχει ακοθσει κανεισ τιποτα για αυτο το live? στην σελιδα που το ειδα ειχε τις παρακατω dates…

DATES BLIND GUARDIAN

Moscow *RU tba 2009-05-22 |

Zaragoza ES Metalway Festival 2009-06-20 |

Dessel BE Graspop Festival 2009-06-26 |

Balingen DE Bang Your Head 2009-06-27 |

Milan IT Gods Of Metal 2009-07-04 |

Tolmin SL Metal Camp 2009-06-28 |

Vizovice CZ Masters Of Rock 2009-07-12 |

Athens GR Olympic Fencing Arena 2009-07-27 |

Xmmmm…λες?:stuck_out_tongue:

ΜΑΚΑΡΙ…τουσ περιμενω πως και πως μαζι με αλλα ονοματα…!!!

27 Ιουλίου??? Εγώ εκείνες τις μέρες θα είμαι παραθαλασσίως… :frowning:
Καλά, έτσι κι αλλιώς τους έχω δει, οπότε έρθουν-δεν έρθουν ένα και το αυτό :stuck_out_tongue:

Θα γούσταρα πολύ να τους ξαναδώ, όχι όμως τέτοια εποχή και σίγουρα όχι στο αχούρι.

Στο επίσημο site πάντως δεν έχει προστεθεί ακόμα ημερομηνία για Ελλάδα.

Δε θα με χάλαγε να τους δω, αφού είναι απ’ τα πρώτα συγκροτήματα που άκουσα και παλιό κόλλημα, αν και πια δεν έχω ιδιαίτερες επαφές με το ιδίωμα. Όμως, έχω αποφασίσει να μη ξαναπαρακολουθήσω συναυλία σε τέτοιυς χώρους. Ούτε τζάμπα.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
corey pes plirofories :stuck_out_tongue:

νταξ επειδή δεν πρέπει να τα λέτε τόσο απότομα αυτά…
ο χώρος που θα παίξουν που είναι…επειδή δεν γνωρίζω τίποτα.:-k


Now playing: Streetlight Manifesto - 1234, 1234
via FoxyTunes

Είναι ένα hangar στο ελληνικό. Τίποτα παραπάνω

χμ οπότε σκατά…:-k:-k
καλά έχουμε ακόμα καιρό.αν και πεθένω να δω,είναι αχούρι αν κατάλαβα καλά.κρίμας…σε ένα club δε μπορούσαν να τους φέρουν αφού κάνοθν που κανουν την καλή…τεσπα.


Now playing: Streetlight Manifesto - Here’s To Life
via FoxyTunes

tha faei h myga sidero kai to kounoupi atsali !!! ante gia otan eixan erthei sto fuzz tous eixa xasei… :smiley:

μέχρι να φάει η μύγα σίδερο όμως, καλό θα ήταν να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες… :smiley:

Καλα τους BG έχω να τους δω κάπου 11 χρόνια, και αν είναι και στο κοτέτσι, ούτε φέτο με βλέπω…

OMG! Είχα διαβάσει κάπου ότι από 2010 κ μετά θα τους δούμε… Καλά έρχονται οι θεοί και θα γκρινιαζουμε για το μέρος? Ακόμα δε μπορώ να το πιστέψωωωω :vibrate: :vibrate: :vibrate:

λοιπον βρήκα αυτό
http://www.nuclearblast.de/showDynamicPage.php?ident=tourdetail&tid=233&edid=6033&aid=714
οπότε όλα δείχνουν οτι θα τους δούμε:D

Αν εχω ξεμπερδεψει με φροντιστηρια, θα ειναι ο,τι πρεπει για να παει καλα η χρονια των πανελληνιων κλπ.
Ο χωρος λιγο με τρομαζει αλλα ποιος τον χεζει, πρωτη φορα θα τους δω.

27 ιουλιου, φροντιστηρια μωρε?? :stuck_out_tongue:

Μπορει να ναι καλοκαιρινα ρε!:wink:

Δεν τους εχω δει οποτε κατα πασα πιθανοτητα θα παω!Και ας λετε για το χωρο![-X

I’ll be there:)

Οπως τα λεει ο Νεκρομεηεμ ειναι.
Μεχρι τελη Ιουλιου κρατανε τα ρημαδια. =(
Ευελπιστω οτι θα παω. Θα αρχισω την προθερμανση απο τωρα. ΕΜΠΡΟΣ ΚΑΛΟ ΜΟΥ IMAGINATIONS FROM THE OTHER SIDE.