Blink-182

ενα απο τα γαπημενα μου συγκροτηματα παρολο που μουσικα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερι μερικα τραγουδια τους βγαζουν ενα τρομερο συναισθημα που δεν μπορω να περιγραψω αγαπημενα τραγουδια

  • Stay Together For Kids
    -i miss you
    -down
    -always
    -First date

Αν και είμαι fan του αμερικάνικου ηχου,δεν την παλευω με τους συγκεκριμένους…:lol:

ΑΝ και δεν ειμαι φαν του αμερικανικου,μαρεσει αρκετα το stay together for the kids,που ειναι το καλυτερο τους για μενα.Κατα τα αλλα τζιφος.Α και ενα Adam’s song ειναι ψιλοκαλο

Εγώ αυτούς τους βγάζω το καπέλο για τα σατυρικά τους βιντεοκλίπς τους και μόνο. Κατά τα άλλα… χιλιοπαιγμένες ιδέες, και έτσι.

:bow: :bow:

Τα Adam’s Song και All The Small Things ηταν εφηβικες αγαπες οποτε δεν μπορω να πω κακο λογο.

Τους λάτρευα στην 6ή δημοτικού:p:lol:Απο τότε τους εγκατέλειψα και δεν έχω μετανιώσει ιδιαίτερα για αυτό.Πολύ ωραία βιντεοκλιμπς έχουν όμως όπως ανέφερε κάποιος παραπάνω.Έχουν και θεόμουρλο ντάμμερ,δεν ξέρω αν τον έχουν κρατήσει αλλά ο τύπος που είχανε την εποχή του Rock Show ήταν άλλο φρούτο.

8O 8O

Χειρότεροι και από τους Nickelback:!: :!: :!:

  • Stay together for the kids
  • All the small things

πολύ ωραία κομμάτια και βίντεοζ :oops:

Εφηβική αγάπη μωρέ :oops:

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ! τι θρεντ θεε μου! :lol: :lol:
All the small things ρε! 6η δημοτικού και έτσι…
Ακόμα θυμάμαι το βίντεοκλιπ… Που κοροιδευαν τους backstreet boys και σε ένα σημείο γυρνάει η κάμερα και είναι με τα σώβρακα… :lol3: :lol3: :lol3:

Cos I felt in love with a girl at the rock show 8)

Ωραίες εποχές τότε…