Bliss@City99,5live from BarGuruBar Free Entrance

Το City99.5Live και η Off-chior με πολλή υπερηφάνεια σας παρουσιάζουν:

Οι Bliss live
Κυριακή 7 Δεκεμβρίου
ώρα έναρξης: 22:00
οι πόρτες ανοίγουν στις 21:30
στο BarGuruBar, Πλατεία Θεάτρου 10, Ψυρρή
Είσοδος ελεύθερη

Το live αναμεταδίδεται ζωντανά στον City99.5fm και στο www.city995.gr, όπου μπορείτε και να το δείτε απευθείας μέσω
live video streaming.

Λοιπόν οι Bliss είναι μία από τις καλύτερες ελληνικές μπάντες στον χώρο. Αν γουστάρετε τους ήχους των Tool, Nirvana , Kyuss κλπ τότε απλά θα πάτε στο Guru να τους ακούσετε τζάμπα. Συνιστώ ανεπιφύλακτα!

ekei 8a eimaste…zougkla ase tis tampeles…no label exoume pei…oloi…oloi omws…
Ah dawn!!

σορι για τα γκριγκλισ μου…
εξεχάστην

Ωραια,εχω να τους δω πολυ καιρο οποτε ευκαιρια θα ειναι.Οντως live ειναι πολυ καλοι.

Planet of Zeus οι ταμπέλες είναι ενδεικτικές και ουχί περιοριστικές. Απλά για να δώσω μια ιδέα σε όσους δεν τους έχουν ακούσει τους Bliss. Επίσης αν θες μην γράφεις με αγγλικά ούτε με αρχαίζουσα ελληνικά. thx :stuck_out_tongue:

αργκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ No 2

συγγνωμη ζουγκλα φιλε μου…τοτε ορθα επραξες…
σορι για τα αρχαιοελληνικα…ελπιζω να καταλαβαινεις…

τους ειχα δει πριν κανα 6μηνο.εμεινα μαλακας.σαν να βλεπα Νirvana μπολιασμενους με kyuss μπολιασμενους με tool.

τοσο καλοι.τα παιδια γαμανε.

άκυρη η συναυλία για σήμερα λόγω των επεισοδίων. Πάει για την άλλη Κυριακή.

Off-chior productions:to live akirwnete epidi thewroume xazo eno exi gini ena toso sovaro gegonos emis na kaloume ton kosmo na figi apo to dromo kai na erthi na ta spasi se ena live pou bori na ta spasi kai tin epomeni vdomada!Einai mia morfi sibarastasis stin oikogenia tou paidiou opws kai mia katadiki stin energia twn batswn giati batsoi einai kai tha paraminoun batsoi gia pada…

τα παλικαρια ειναι και γαμω τις μπαντες

σημερα μας εστειλαν σε κατι σημεια της συναυλιας κανονικα στο διαστημα

the echoes of pink floyd walking in the kyuss desert

μπραβο μαγκες