Γιατί κλειδώνεται τον ανήσυχο blogger(περι λογοκρισίας στο φορουμ)

Το έχω απορία…εντάξει μπορεί το παιδί να είναι για κάποιους καμμένος και κατεστραμμένος(λίγο πολύ όλοι έτσι είμαστε εδώ μέσα) ωστόσο θεωρώ προσωπικά ότι το να λογοκρίνεις κάποιον εδώ μέσα ειναι πολύ άσχημο και ειναι προσβλητικό!!!
Η ελευθερία του λόγου ειναι μια σημαντική κατάκτηση όπως πχ έγινε με τον πατέρ παστίτσιο που άδικα τον κλείσαν μέσα επειδή έγραφε τις παπαρίες του(κατα την γνώμη για άλλους έκραζε τους χριστιανούς) το θέμα ειναι ότι πρέπει να υπάρχει ελευθερία λόγου για όλους ακόμα και για εκείνους που μας προσβάλλουν
Πχ Μετον Lupin που με έχει προσβάλλει απίστευτα… δεν του κρατάω κακία τον έχω γραμμένο

Θα ήθελα τις απόψεις σας και μην μου το κλειδώσετε αν έχετε την ευγενή καλοσύνη

Μεταξύ στόκων αλληλεγγύη σα να λέμε

Συγγνώμη σε έχω προσβάλλει?εκτός αν θεωρείς τον εαυτό σου πιο έξυπνο απο μένα όποτε εισαι ο bad ass του φόρουμ!!!
:lol:

[SPOILER][/SPOILER]

Λολ, σιγά μην είναι και δύσκολο να είναι κάποιος πιο έξυπνος από σένα ρε γκαζμά

το γκαζμά μου αρέσει ατάκα 80s…συνέχισε να λές και αλλα΄να ανεβαίνει η ποιότητα του φορουμ8O

οτι θελει θα λεει,ποιος εισαι συ που θα τον λογοκρινεις

Θα το έκανα, αλλά δεν μπορώ να ασχοληθώ πολλή ώρα μαζί σου γιατί φοβάμαι ότι θα αρχίσει το IQ μου να πέφτει με ραγδαίους ρυθμούς.
Καληνύχτα νεορομαντικούλη και καλό αγώνα για λευτεριά στο σύντροφό σου στην ηλιθιότητα.

Δεν τον λογοκρίνω…απλά μου άρεσε η ατάκα του:p

εγω λεω ο νεορομαντικ ειναι ο ανυσηχος

Σιγα μην ειμαι και ο πατέρ παστίτσιος…ναι εγώ ειμαι ο 27χρονος το παραδέχομαι εγώ τον σκότωσα


:lol::lol::lol::lol::lol:

ολα τα λεφτα το τουιτερ σου

αχαχαχχααχχα ο αλλος βριζει τον Γρακχο στο τουιτερ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

:lol::lol::lol:

No more!

την ιδια ωρα.

Τον έκανα follow.

Πιστεύω ότι πρέπει να γίνει poll anisixos vs neo-post-romantik

Δε θα είναι δίκαιο γιατι ο ένας εφαγε το μπαν ενώ ο άλλος παραμένει ενεργός

Κάνεις πολύ καλά που σημειώνεις την αδικία φίλε :!:

Τα γράμματα των γιατρών είναι έτσι για να κρύβονται τα ορθογραφικά λάθη;

:lol::lol::lol::lol: