BLUE CHEER live in Athens!

μόλις το είδα από bulletin στο my space:

Μέσαααααααααααααααα

Ρε δεν παιζουν ολες αυτες οι νεκραναστασεις φετος…κι ακομα δεν ηρθε και το Πασχα!Αντε και λαηβ Τζοπλιν παιδια!!

πο πο τι νεα ειναι αυτα…!!!

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

niiiice, ωραια νεα!!8)

Ποπο

θα δουμε τις μουμιεσ του hard rock(προπομποι)

blue cheer kai iron butterfly

phak

μαμώ … αλλα όντως — πότε ερχονται οι μπίτλς ? χαχα !

[FONT=“Arial Narrow”][SIZE=“2”]Σε προκαλώ να βάλεις στην κωλάρα του άβατάρ σου ν’ ακούσει το περσινό τους “What Doesn’t Kill You” και θα δεις για πότε σε παρατάει και την κάνει με τους παππούδες :stuck_out_tongue: [/SIZE][/FONT]

Αύριο η μεγάλη ημέρα!!!

Πρώ!

Σπάνιες στιγμές και μία μπάντα που δεν ήρθε απλά για να «τιμήσει» την ιστορία της, αλλά για να γκρεμίσει το Κύτταρο. Χαρισματικές παρουσίες, εξαιρετική απόδοση και αξιοζήλευτη ένταση! Πραγματικά, λυπάμαι για όσους δεν πήγαν, όπου κι αν ήταν, και δηλώνω υπευθύνως πως αν ξαναέρθουν θα είναι αδικία για τον εαυτό σας να τους χάσετε.

Τους έχασα λόγω ανωτέρας βίας (KISS στο Wizard)…
Γράψε, γράψε όσα μου έλεγες χθες βράδυ. Θέλουμε κανονικό review :slight_smile:

Θα το έχετε, αλλά όχι από μένα… Από έναν πιο άξιο.

θα μπορουσα να γραψω πολλα για αυτο το λαιβ αλλα αυτη την στιγμη δεν ειμαι σε θεση λογω ανναρρωσης…

το ρεβιου τα λεει παρα πολυ καλα…

α εχω και φωτος απο το meet & greed αλλα θα ποσταριστουν στο μελλον λογω ανωτερας βιας…

παντα τετοια…!!! :smiley: :smiley: :smiley:

μαλλον το live με τη δυνατοτερη ενταση που’χω ακουσει ποτε μου.

“This next song is called ?Maladjusted Child?, it?s from the new album. You know back then people used to call us problem children for doing what we are doing. Then it was ?malajusted children?. Well… you should see our children now!”

Τάδε έφη Dickie Peterson στη συναυλία των Blue Cheer στο Κύτταρο (20/04/08 )

:lol:

ωωωωωωωωωωωωχ μανα μου ακομα βουιζουν τ’ αυτια μου.τελικα μπορει να με ακουτε να λεω για γερασμενες μπαντες αλλα υπαρχουν και καποιες που αρνουνται να γερασουν και βαζουν τα γυαλια στους πιο νεους,μεσα σε αυτες και οι blue cheer. χαιρομαι πραγματικα που βρεθηκα εκει.AIN’T NO CURE FOR THE SUMMERTIME BLUES