Blue Oyster Cult - Live in Athens 2008

Ας ανακοινωθεί το όνομα που περιμένουμε και δεν το γλιτώνουμε το Sweden Rock! :wink: :smiley: 8)

On topic: :dance: :-({|= :metal:

Υπεροχο νεο και ισως τους δω και εξω αλλα γιατι εγω νομιζω οτι το Sweden Rock is 4-7 Ιουνιου?..Δηλαδη τις μερες που λετε παραπανω οτι ανακοινωσαν οι BOC…??
Διορθωστε με αν κανω λαθος γιατι ειναι πραγματικα μεγαλο γεγονος και δεν λεει να χαθει τετοιο μεγαθηριο της rock…

To Sweden Rock είναι 5, 6 και 7 Ιουνίου!
Ε προφανώς, αφού στην Αθήνα παίζουν στις 5, εκεί θα παίξουν στις 7!
Πού είναι το περίεργο; :-k

Επειδη αναφερθηκε και το που θα ειναι στις 6 (Ολλανδια)…Απλα απορησα…Μπορει να ειναι κι ετσι…Γαματα τοτε…Αν δεν παω Σουηδια θα τους δω εδω…

[FONT=“Century Gothic”]Call me Desdinova
Eternal light
These gravely digs of mine
Will surely prove a sight
And don’t forget my dog
Fixed and consequent
[/FONT]

Ναι ναι ναι ναι…:roll: :roll:

Χμ, μόλις διάβασα κάτι που με ξενέρωσε λίγο. Από τα τέλη του 2006 και για αδιευκρίνιστους λόγους ακόμα, ο Lanier δεν παίζει με την μπάντα :-k .
Πάντως στο site τους τον έχει κανονικά 8O
Who knows, μπορεί να επέστρεψε!
Εν τω μεταξύ στις τελευταίες συναυλίες μπάσο παίζει ο ηγέτης Rudy Sarzo!!! Μακάρι να είναι κι εδώ.

Και ένα άσχετο trivia: Πόσοι drummer έχουν περάσει τόσο από τις τάξεις των B.O.C. όσο και από αυτές των Rainbow; Ε; :wink:

Αμάν!!!
Αυτή είναι η 1η καλοκαιρινή συναυλία που δεν χάνεται με τίποτα…

:stuck_out_tongue: :lol:

Απαντήσεις θέλω όχι φάτσες :smiley:

Εχει προβληματα υγειας…δεν λες που ερχονται…

χοχοχοχο…το ονομα αυτο αρχιζει απο μπον και τελειωνει σε τζοβι;;;;

:lol: o ροδινελη!:stuck_out_tongue:

+Chuck Burgi
+ John O’Reilly (μ’ αυτόν είχαν έρθει Ελλάδα το 96 όταν τον είχε διώξει ο Blackmore από τους Rainbow για να ξαναπάρει σε αυτούς τον Chuck Burgi που μέχρι τότε έπαιζε στους Oyster.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ποιος την !@#@# την εξεταστικη τωρα που θα δουμε Buck Dharma???:smiley: :smiley:

Milaber, σωστός αλλά σου ξεφεύγει ένας 8)
Ο John Miceli πέρασε και από τους δύο ανάμεσα στο '95 και το '97.
Κοινώς, 4 (!!!) drummer έχουν περάσει τόσο από τους BOC όσο και από τους Raindbow!!!

Σωστός. Τον ξέχασα εντελώς. Το 1990 είχε περιοδεύσει και με τους Blue Oyster Cult και με τους Rainbow ήταν στην περιοδεία για το Strangers In Us All.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Και μετά στον Meat Loaf

Ακριβώς, Meat Loaf για πολλά χρόνια. Εσύ ξέρεις πολλά 8)

Thanks. Rainbow - Blue μεγάλες αγάπες.

Μεσα…Αλλα θα εχω εξεταστικηηηηηη…Ποιος τη χεζει θα μου πειτε8) …αναλογα και την τιμη βεβαια!:smiley:

Eλπίζω να μην το πληρώσουμε τον κούκο αηδόνι!