Blue Oyster Cult - Live in Athens 2008

Σακη εχω την εντυπωση οτι το ticket house “συγχωνευθηκε” με τον Tzo το δισκαδικο…πανε απο κει αν ειναι και κανε μια ερωτηση!:wink:

Εντελλως γτπ το δελτιο τυπου…:wink:

!!;;!! Γιατί; :-k

Πάντως για τα τώρα δεδομένα είναι φτηνά :wink: :wink:

καλά τα περισσότερα δελτία τύπου για συναυλίες είναι σαν τους manowar

γραφικά !!!

Τους είχα δει στη Λεωφόρο. ΘΕΟΙ!

Εισιτήρια για την συναυλία των Blue Oÿster Cult μπορείτε επίσης να προμηθευτείτε από τα δισκοπωλεία Metropolis Θεσσαλονίκης. Η διάθεση θα ξεκινήσει από τα τέλη της τρέχουσας εβδομάδας.

Ευχαριστούμε πολύ

HotBeeZ Team

το χτυπησα κ αυτο! :smiley:
χαμος λεμεεεεεεεεεεε!

Ομοίως, απίστευτη μπάντα…!!! Μετά χαράς τους ξαναβλέπω…8O

Εδώ http://www.hotbeez.com/index.php?option=com_content&task=view&id=15&Itemid=1, μπορείτε να ψηφίσετε ποια μπάντα θέλετε για support στην συναυλία. Εγώ ψήφισα semen of the sun , αν και κάτι κόλπα μου έκανε εκεί το site…

ελα ρε σακη να τα σπασουμε ολααα…!!!


ελα και για winter κατω…!!:stuck_out_tongue: :smiley:

θα ερθω κ θα σας φοτωθω για τα καλα γιατι μαλλον μοναχουλικο θα ερθω!:slight_smile:
αμα δεν ητα οι iron butterfly μερικες μερες μετα θα ερχομουνα κ αθηνα για Winter αλλα δεν παιζει φραγκο!:frowning:

Τα εισητήρια δεν παίζει να εξαντληθούν ε??

Ε, δεν νομιζω να υπαρχει τετοια περιπτωση…

Τι να εξαντληθούνε, εμείς και εμείς θα είμαστε…

αυτο ακριβως!
αλλα καλυτερα λιγοι κ καλοι!:wink:

Ναι οκ, το φαντάστηκα, απλά επειδη αν έρθω, που είναι πολύ πιθανό, θα αγοράσω τελευταία στιγμή εισητήρια και δν έχω ιδέα πόσο χωραει το θεατρο βραχων

Εμεις κι εμεις σιγουρα δεν θα ειμαστε, η Ελλαδα αγαπαει αρκετα τους BOC.

Μακάρι να είμαστε πάρα πολλοί, οι BOC είναι ιστορικό συγκρότημα με εκπληκτικά live. Αν και είναι νωρίς ακόμη, γνωρίζουμε τίποτε για προπώληση?

Εγω ψηφισα remember lizzy αν και οπως ειδα στα αποτελεσματα ειναι πολυ πισω:wink: …Αν ομως γινει αυτο και ακουσω τραγουδια απο τα 2 αγαπημενα μου 70s τραγουδια η νυχτα θα ναι πολυ ξεχωριστη…Οχι οτι διαφορετικα δεν θα ειναι!

τσιμπησα και εγω το τικετι σημερα…!!!
νο.122…
heavy metal… the black and siilver…!!!