Blueneck - 30/11 Athens - 1/12 Salonica

Flights booked for Greece this morning… We play Athens on November 30th and then Thessaloniki on December 1st.
Hope to see some of our Greek friends later this year x

Το προηγούμενο λάηβ τους για μένα ήταν απίστευτο. Πραγματικά φοβερή ατμόσφαιρα και ανυπομονούσα πολύ να τους ξαναδώ, οπότε δεν χάνεται τούτο δω.

Οντως πολυ ομορφη η τελευταια επισκεψη τους στην Αθηνα, και πολυ φιλικοι απεναντι μας. Θελω να τους ξαναδω.
Αρκει φυσικα, εαν τους φερνει η ιδια διοργανωση, να μην ξαναβαλει 300 ατομα στο six dogs παλι.

επιτελους ξαναρχονται :smiley:
δεν ακουγα την προηγουμενη φορα και το περιμενα πως και πως αυτο

όμορφα. Επιτέλους ανακοινώθηκε κάτι καλό για τον χειμώνα :smiley:

Χμ, το ίδιο Σ/Κ που είχαμε δει Βlueneck, οι Long Distance Calling είχαν περισσότερο κόσμο στο six dogs.

Νομίζω ότι το six dogs είναι καλό για μπάντα του βεληνεκούς τους.

Χρωστάνε κι ένα Epiphany…

Επειδη ημουν και στις δυο συναυλιες, ο συνωστισμος που υπηρξε στους blueneck δεν ειχε καμια σχεση με το sold out στους Long Distance Calling. Στους blueneck τεσσερα σημεια αλλαξα, και ειτε δεν εβλεπα πουθενα ειτε ειμασταν σαν σαρδελες. Ευτυχως ανοιξανε την πορτα διπλα απο οτν ηχοληπτη μετα απο λιγο για να μην γινοτανε καμια μεγαλη στραβη…

Εγώ τα θυμάμαι αλλιώς, αλλά οκέη, δύο άνθρωποι, δύο διαφορετικές εμπειρίες :Ρ Έχει περάσει και καιρός, δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά.

Όπως και να 'χει πάντως, στο An θα παίξουν (και στο 8ball)

πώς από τα 5? πέρσι πήγαμε στα 15? φέτος; :stuck_out_tongue:

Στην Αθήνα που; :slight_smile:

ααα, φέτος είναι στο AN… γι’αυτό λες, ε;

Α, μάλιστα. Ευχαριστώ πολύ kalouas!

αύριο το livάκι ε!