Αφιέρωμα στα Blues - Only for begginers

Του bluezlick είναι το αφιέρωμα;;;

ναι :oops:
αλλα μπορειτε κ καταλαβαινετε τι γραφω χαρης τον cozy! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

γμτ. με προλαβαν. ηθελα να το ανοιξω εγω…

ένα μεγαλο [size=6]μπράβο[/size] στον bluezlick…τον άρχοντα των blues…

Ωραιος ρε Σακη, κατατοπιστικα λιγακι! :wink:

Damn Right He Got The Blues!!! :smiley:

σας ευχαριστω Guys! :oops: :oops: :oops:
επισης να ευχαριστισω κ τα παιδια του site Που δεχτηκαν το κειμενο(καλα που το διορθωσε ο cozy αλλιως…) :stuck_out_tongue:

ελπιζω να σας βοηθησει! :wink:

ναι :oops:
αλλα μπορειτε κ καταλαβαινετε τι γραφω χαρης τον cozy! :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Σιγά, υπερβάλλεις! Το αφιέρωμα όντως διδάσκει…μεταφορικά και κυριολεκτικά :stuck_out_tongue:

μπραβο ρε

Πολλά μπράβο στους δύο ψηλούς μουσάτους ! Ο ένας έχει τα μπλουζ κ ο άλλος τα ντραμ στικς ! Αχτύπητη ομάδα !

Ωραιο αφιερωματακι! :wink:
Οδηγος για εμας τους αμυητους. :smiley:

__Χαχα!! Γι’ ακόμα μια φορά ο Monte αφιερώνει με τις ατάκες του, συμφωνώ απόλυτα! Αχτύπητοι!! :smiley:

__Bluezlick… Μπράβο, ΜΠΡΑΒΟ, [size=6]ΜΠΡΑΒΟ!![/size] 8)

Άντε πια επιτέλους…Τοσο καιρό το ακούμε αυτό το αφιέρωμα…Μπράβο Σάκη!!!

Με το καλό να έρθει και το αφιέρωμα για τους advanced :wink:

Thanks Guys! :oops:

παντως ανα κατεβασε κανεις σας κατι απο αυτα να μας πει την αποψη του!

Ειναι πολυ ωραια ολα αυτα που προτεινεις bluezlick.Προσωπικα εχω πορωθει με Albert King.Θεος ο ανθρωπος.Και ο Muddy Waters.

[[I]FONT=“Tahoma”][I]TO ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΑ ΜΠΛΟΥΖ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΕΔΩ…
ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΨΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ '89…
ΤΑ ΑΛΜΠΟΥΜΣ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΙΑΣΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΡΩΤΟΑΦΗΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ
BB KING? ΑΠΛΑ ΘΕΟΣ 82 ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ…
ALBERT KING? ΤΙΠΟΤΕ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΣΙΩΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΚΕΠΑΖΕΙ
SRV??? ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΡΙΜΑ ΕΦΥΓΕ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΝ ΖΟΥΣΕ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ…

ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΨΑΧΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ BONNIE RAITT ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΛΜΠΟΥΜΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΣΤΟ ROCK N; ROLL HALL OF FAME ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝΑ ΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ [/I][/FONT][/I]

σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια…:oops:
BONNIE RAITT ειναι μια φοβερη υπαρξη στην μουσικη! παιζει φοβερο slide κ τραγουδαει απιστευτα!
οτι κα να πω θα ειναι λιγο! αφου ο ΘΕΟΣ John Lee Hooker τζαμαρει μαζι της…

άντε,σειρά να πάρει ο οδηγός “πώς να φτάσετε με επιτυχία στον χίπικο έρωτα”

στης 18 ιουνιου θα στα μαθω ολα απο κοντα!:stuck_out_tongue: :lol:

με τρομάζεις αρχηγέ!!!

μην φοβασε τπτ!:wink:
λιγο στη αρχη ποναει! κ μετα ολα ειναι πιο ομορφα…:lol: :lol: