Bohren und der club of gore 18 μαρτίου 2011

Η CTS έχει πάρει φωτιά .

Βάνα Μπάρμπα
είναι ένα ΠΣέμα. =(
about an hour ago · Like · Comment

:smiley:

πάντως δεν τους έχω ψάξει όσο θα έπρεπε.θα εμβαθύνω στη δισκογραφία τους, και θα πράξω αναλόγως.

Κει θά 'μαστε.

ΝΑΙ ΡΕ $%$#%! :vibrate:

Θεία δίκη, στο Roadburn τους χάσαμε γιατί είχε τιγκάρει μέχρι αηδίας το Green Room.

ΜΟΝΟ ΘΡΑΣ.

TOYMΠΑΝΟ!!!

Καλή φάση, άμα έρθουν κι απο κεντρική Ευρώπη καμμια βόλτα…

Λυπάμαι πάντως τον καϋμένο τον drummer σε αυτή την μπάντα. Πως διάολο μένει ξύπνιος, ακόμη και οι Κhanate πιό πολλά beats έχουν από αυτούς

εκει, φετος θα ειναι η χρονια μας.

Τον Μάρτιο βγάζουν και καινούριο album με τίτλο Beileid.

Στηρίξτε όσοι μπορείτε αυτό το live μιας και τέτοια ονόματα δεν έρχονται κάθε μέρα στην Ελλάδα.
Αν δεν τους ξέρετε, κατεβάστε και ακούστε το Dolores. Ίσως γίνει το καινούριο σας αγαπημένο συγκρότημα :slight_smile:

Το back to mono έχει αφιέρωμα στο “doomjazz”
[COLOR=“Blue”]part 0[/COLOR]
[COLOR=“Blue”]part 1[/COLOR]

Έλα, λιγότερο από μια βδομάδα.

Τρελά βιωματική φάση θα 'ναι αυτή, ακούστε λίγο όσοι δεν ξέρετε και μην το πολυσκέφτεστε.

Εκεί θα είμαστε.

Εχει και το horror film φεστ στο γκαγκαριν απο τις 5.Οι bohren und βγαινουν στις 12:30 ,οποτε με ενα 10ευρω λιωνεις στα χορρορ μουβις μεχρι τις 12 και με ενα 15ευρω βλεπεις και bohren.Λεω να το δοκιμασω.

Εκεί θα είμαι.

ειστε και τυχεροι γιατι πανε ΜΟΝΟ ελλαδα [-X

bump.

αναμενεται υπεροχο το βραδακι μας.

Πήρα κι εγώ, τα λέμε εκεί. Τέλεια θα ναι, ναι.

Για πειτε ρε παιδια πως ηταν και για μας που δεν μπορεσαμε να τιμησουμε; :frowning:

Λοιπόν. Καταρχάς ξεκίνησε με αρκετή καθυστέρηση η συναυλία(12.45) και οι πόρτες άνοιξαν 12.20 αν δεν κάνω λάθος.

Η μπάντα επαγγελματική, όλα τα κομμάτια παίχτηκαν αψεγάδιαστα. Σε θέμα ήχου ίσως να ήθελα λίγο πιο χαμηλά το μπάσο. Όλως περιέργως δεν μίλαγε πολύ και ο κόσμος(τουλάχιστον εκεί που ήμουν εγώ). Το σετλιστ νομίζω ότι είχε αρκετό Dolores. Παίξανε περίπου 1.30. Και σε μερικά σημεία ήταν τρελό τριπάρισμα οι τύποι.

Αυτά σε γενικές γραμμές περάσαμε πολύ ωραία χθες.:slight_smile:

ζηλειες