Bolt thrower 29 & 30 μαϊου 2010(θεσσαλονίκη & αθήνα)

Μετρό δε νομίζω να προλάβουμε.Επίσης η Τρελεν που ήταν στο λαηβ χθες μου έστειλε το εξής σμσ " μην πας μπροστά αύριο. Δε θα ζήσεις. Εμείς εκεί ήμασταν και μας λιώσανε." το μεταφέρω verbatim.

Θυμιζω και για το τρενο οποιοσ ενδιαφερεται

http://www.isap.gr/filesup/29.30_05_2010.pdf

καλά με αυτόν τον ηλεκτρικό ποτέ δε βγάζεις άκρη.ευτυχώς δε χρειάζεται να τον χρησιμοποιώ.
οι πόρτες ανοίγουν 8?
γιατί υποτίθεται ότι 8 αρχίζει το live…:-k

Mπορεί να ανοίξουν στην ώρα τους (8), μπορεί να ανοίξουν ένα τέταρτο μετά, μπορεί μισή ώρα μετά. Τις περισσότερες φορές άντε να καθηστερήσουν κανα τέταρτο. Γιου νεβα νόου…

Δεν έχετε ιδέα τις σας περιμένει σήμερα. Όπως τα είπανε οι παραπάνω είναι. Ένταση, δύναμη, κόλαση, ΠΟΛΕΜΟΣ. Τρελάθηκε ο κόσμος, λέμε, από κάτω.

[SIZE=“2”]ΠΑΡΤΕ ΑΠΟ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΟΛΕΘΡΟ!!![/SIZE]

Επειδή έχω τα αυχενικά μου παρακολουθούσα από ασφαλή θέση (πράγμα που δεν μου επέτρεψε να ευχαριστηθώ τη συναυλία) και ντάξει ήταν 7-8 παλικάρια που δεν σταμάτησαν να κάνουν stage diving, ήταν μονίμως στον αέρα. Τεράστιο πιτ σε όλη τη διάρκεια του live ξύλο και χαμός. Τόλμησα να μπω στο No Guts, No Glory (δεν κρατήθηκα) τρεις γύρες έφερα και μάζεψα το ξύλο της χρονιάς μου, αλλά πραγματικά δεν ξέρω τι ήταν χειρότερο η κλωτσιές στη μέση ή η απίστευτη μασχαλιλοιδρωτίλα που σου ερχόταν να λιποθυμήσεις.

Μαλακία της βραδιάς ήταν που κόπηκε το ρεύμα στην αρχή και επική στιγμή ο τυπάς που ξεβρακώθηκε και έπαιζε ντραμς στα κωλομέρια του:lol::lol::lol: να ναι καλά πεθάναμε στο γέλιο!!!

όποιος έχει τηλ νεκροκεμπάπ, ας το στείλει με ένα πμ πλιζ, δεν τον βρίσκω στις επαφές γμτ.

Πρέπει να έχει ο φορκμπόυ, αντιστοίχως όποιος έχει τηλ. Deasther βοηθάει.

Edit: dude, ο μπαν πρεπει να χει.

Κι όμως, δεν έχω!

Καλά να περάσετε κουφάλες!

Σε μας πάντως, επειδή είδα κάποιους να ρωτάν, τελείσε κατά τις 11.50.

Νομίζω προλαβαίνετε το μετρό…

στο facebook μου έστειλαν μήνυμα ότι οι πόρτες ανοίγουν στις 19:00…

ε ρε γαμω, εγω κατα τις 9 παρα θα ρθω τελικα, πφ. τεσπα.

Υπαρχει περιπτωση αμα ερθω κατα της 5:30-6:00 να βρω εισητηριο στο ταμειο ή δεν παιζει καν να εχουν;

στο μήνυμα που μου ήρθε στο fb λέει πως είναι sold out άρα δε θα βρείς.

σημερα εχει μονο

[SIZE=“7”]ΜΠΟΛΤ ΘΡΟΟΥΕΡ[/SIZE]

Για να δουμε, ειναι ο λαιμος στην θεση του? Στο περιπου :Ρ οκ, παμε
Λογω ιδιαιτερων συνθηκων αναγκαστηκα να δω το λαϊβ εδω πανω, οχι οτι το μετανιωσα βεβαια. Ο χωρος πολυ ωραιος, δεν γεμισε αλλα ειχε αρκετο κοσμο (αν και περιμενα περισσοτερο), τα σαππορτ μας ζεσταναν αρκετα και μετα… Το χαος! Ενταξει το σετλιστ φοβερο, το συγκροτημα σε πολυ καλη φορμα να γουσταρει τρελλα και ο κοσμος απο κατω να τα δινει ολα… Πολυ στειτζ νταϊβινγκ (υπερβολικα ισως) με τους σεκιουριταδες να γουσταρουν και να βοηθουν να ανεβεις χαχαχα. Δυστυχως στο πρωτο τραγουδι (4η σταυροφορια) επεσε το ρευμα και δεν το ολοκληρωσαν γαμωτο μου :frowning: επισης ο ηχος δεν ηταν και τελειος αλλα οκ, το παραβλεπουμε. Αυτα… :Ρ

Υ.γ. Το μερτσανταϊζ πολυ καλο :wink: ελπιζω να μην ειχαν βγαλει ολα χθες γιατι καποια μεγεθη και σχεδια ειχαν ηδη φυγει.
Υ.γ.2 σολντ αουτ το γκαγκαριν ε? Καλα θα περασετε… :wink: Προετοιμαστειτε!
Υ.γ.3 οσοι εχετε υλικο απο χθες παρακαλεισθε να το ανεβασετε και για μας που δεν μπορουσαμε να βγαλουμε. Θενκς.

ηρθε η ωρα!!!καλα να περασουμε!!!ντου!!!

edit.

Επιβεβαιωθηκε κι απο Gagarin κοπελια,ειναι sold-out.