Bolt thrower 29 & 30 μαϊου 2010(θεσσαλονίκη & αθήνα)

Οι πορτες ανοιγουν τελικα 7 ή 8?

ΕΛΑ ΝΤΕ!

7 παιδιά.τσεκαρισμένο.

πάντως οι Μπολτ Θρόουερ θα βγούν κατά τις 22:15 απότι μου είπαν

8 ξεκιναει το λαιβ οπως γραφει το εισητηριο οποτε λογικα θα ανοιξουν 7-7.30

ΠΟΛΕΜΟΣ

To “μεταφερεις” για να τρομαξουμε και να σαι μονη σου μπροστα ε?:twisted:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=14524&page=63

μαζεφτε γυναικοπαιδα και λοιπους αναπηρους βλ.ντουντ

@σκουρτζο
γενικα χθες ημουν σε φαση λιγο βεγγος, πως προλαβα και πηγα δεν το καταλαβα (με ταξι ε τα μαλλιοκεφαλα μου)

Άντε μάγκες , φύγατε με τις πάντες !!!

Ρίχτε και κανα stage-diving για όσους από μας δεν θα έρθουμε… :cry:

Καλά να περάσετε!

Εφυγα, και … ο θεος βοηθος. [-o<

ειμαι backstage με τα φιλαρακια απο τους Bolt Thrower και με ενημερωσαν πως σε 20 λεπτα βγαινουν για να δωσουν στους ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ οπαδους τους ,το μεταλ σε μορφη πυρακτωμενων σφαιρων μυδραλιοβολου (μεταφραζω οπως ακριβως μου το πε ο Karl).

Περισσοτερες πληροφοριες σε λιγο

Φοβερη συναυλια
Αξιζαν και τα 65 λεπτα που διηρκησε, αντε και του χρονου

[SIZE=“7”]ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟΨΕ!!![/SIZE]

Οι 2 πρωτες μπαντες δεν μ’αρεσαν οπως αλλωστε και το περιμενα οποτε δεν ασχολουμαι,ας τις κρινουν οι οπαδοι τους.Οι Βρετανοι πολυ καλοι ΑΛΛΑ…σε τετοιες συνθηκες δεν φχαριστιεμαι συναυλια!Μαντρι με ζωα ημασταν!Κι επισης δεν γουσταρουμε ολοι ξυλο ρε ΖΩΑ,πρεπει δλδ 3 ατομα να ανοιγουν πιτ απο δω κι απο κει?!Οποιος γουσταρει ξυλο στην μεση,πως το λενε?!Κατα τα αλλα οπως ειπα οι Bolt Thrower ηταν ωραιοι!

Χαιρε σε μπλιντιν που με αναγνωρισε λογω μπλουζας,πως τα καταφερε?! :stuck_out_tongue:

Για πλακα η καλιτερη συναυλια που εχω παει ποτε μου!!!
Οι BOLT απλα ΓΑΜΗΣΑΝΕ!!!

oi bolt γαμησαν απλα!!!οδοστρωτηρες κανονικα!!τη ζεστη να μην ειχαμε κ θα ειμασταν κομπλε!!δε γαμιεται!!!εμεπιρια ζωης το live!!
ΥΓ.ΟΙ SUICIDAL TO ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!RESPECT ΣΤΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΠΟΥ ΦΟΡΟΥΣΕ ΣΥΝΔΕΣΜΙΑΚΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΑΡΑΣ!!!

Απλά σεμνά και ταπεινά…ΠΟΛΕΜΟΣ!!!
Τρομέρο live, τρομερή ανταπόκριση απο πλευράς κοινού, της τρελής μεσα στο pit όπου εκεί έβγαλα ολο to live σχεδόν, και με σακατεμένο σβέρκο απο nevermore και γώνατο απο βλακεία μου στο bowling :p.
Ενα και μοναδικο παραπονο…
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ WORLDEATER ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:(:(:(:(:(:(:frowning:

[SIZE=“5”]THIS TIME IT’S FUCKIN’ WAR[/SIZE]

Αυτα προς το παρον. Λεπτομερης αναλυση αυριο αφοτου εχω συνελθει απο τον χαμο. Καληνυχτες :slight_smile:

πολεμική ανταπόκριση από το αθηναίκό μέτωπο:
σκέφτομαι πόσο τυχερός είμαι που στα 20 μου έχω δει live τόσες μπάντες που άλλοι είχαν χρόνια όνειρο ζωής να τις δούν live.at the gates,ac/dc,faith no more και τώρα BOLT THROWER!!!
πιστεύω ακράδαντα πως αυτό ήταν το καλύτερο live της τωρινής περιοδείας τους.η μπάντα έσπειρε τον όλεθρο και έπαιζε σαν να μην υπάρχει αύριο.ΠΟΛΕΜΟΣ!
ο ήχος που βγάζουν ΚΑΙ στο live σπάει κόκκαλα λέμε.
τα midtempo σημεία είναι heavy as fuck.
καλύτερη στιγμή του live για μένα το killchain από τον τελευταίο τους δίσκο με το φοβερό beatdown.
όσο για το κοινό…:ΧΑΜΟΣ!εγώ ήμουν στα ψηλά (:roll:) και από κάτω παρακολουθούσα το χάος.ένα ατέλειωτο moshpit με συνεχές stagediving.κάποιοι τώρα μάλλον θα είναι στο ΚΑΤ…:stuck_out_tongue:
τεσπα,ένα φοβερό live και για να είμαι στο κλίμα…

BYE-BYE DEATH METAL…:bye:

ΥΓ:τιμή στην ξανθιά με το σορτσάκι που έκανε stage diving αν και δεν το κατείχε το άθλημα.κάποιοι πάντως χώθηκαν καλά…8)