Διέλυσαν οι Bolt Thrower :(((

Σε συνέχεια του θανάτου του ντράμμερ τους Martin Kearns πέρυσι τέτοια εποχή, οι Bolt Thrower αποφάσισαν να διαλυθούν. Μόνο σεβασμός…ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ

τεραστιο το κενο που αφήνουν.ειδικα σε ενα χώρο που δεν υπάρχουν πλέον και τόσες μπάντες,ποσο μαλλον παλαιοι σαν και αυτούς.
Κάπου πέρσι ,με το θάνατο του Κιντυ ,άρχισα να το παίρνω απόφαση πως δεν θα ακούγαμε ξανά νέα δουλειά απο αυτους.Τώρα κλείσαμε.θα μας λείψουν,το μόνο σιγουρο

Νέο υλικό το είχα ξεγράψει από το 2008. Εγώ λάιβ ήθελα να τους δω, τους είδα το 2010 αλλά απλώς μου άνοιξε η όρεξη, δεν χόρτασα (ήμασταν και παστοί και σε κακές συνθήκες σάουνας) και ήθελα πολύ να τους ξαναδώ και να τους ξαναδώ… Πάει πια αυτή η προοπτική :frowning:

Επίσης, πολύ θα ήθελα να κυκλοφορούσαν την έκδοση του Honour, Valour, Pride με τον Willets (υπάρχει αυτό γραμμένο) αλλά δεν βλέπω να το κάνουν ποτέ, παραείναι loyal στον Ingram για να τον εκθέσουν…

Υπόδειγμα αξιοπρέπειας και επιπέδου. Εγώ δεν μπορώ να τους προσάψω ΤΙΠΟΤΑ. Μόνο θαυμασμός.

Ολη μερα λιωσιμο Mercenary σημερα. Πολυ κριμα, μιας και δεν εχω καταφερει να τους δω λαιβ αλλα ετσι ειναι οι μεγαλες μπαντες, ξερουν ποτε να σταματησουν.