Bon Jovi - The Circle Tour

Πάντως στο επίσημο site δεν υπάρχει ακόμα καμιά αναφορά για tour…

Ο Freedom εχει δικιο ισχυει αυτο που ειδε το ειδα κ εγω και ειναι απο το bon jovi backstage οποτε ειναι εγκυρο μαλλον…Εγω δν θελω να το πιστεψω κ οσοι απο δω μεσα θελουμε να τους δουμε…Ελπιζουμε να αλλαξει κατι οταν βγει και επισημα

Ακριβώς το ίδιο πράγμα έγινε με fake tour dates πρίν 2 χρόνια στηνπροηγούμενη περιοδεία. Και μετά από λίγο καιρό ανακοινώθηκαν οι επίσημες οι οποίες ήταν βέβαια διαφορετικές.

Δεν έκανε σε κανέναν εντύπωση οι 4 κολλητές ημερομηνίες που γράφτηκαν? (Και άλλη μια περίπτωση με 3 συναυλίες στη σειρά)
05-14-2010 Leipzig Germany
05-15-2010 Prague Czech Republic
05-16-2010 Vienna Austria
05-17-2010 Belgrade Serbia

Δεν υπάρχει περίπτωση να ισχύει αυτό το πρόγραμμα. Για ρίξτε και μια ματιά στης ημερομηνίες της Ευρώπης της προηγούμενης περιοδείας.

Πάντως, επειδή θα έρθουν Ευρώπη, πιθανότατα να ξανακάνω ταξίδι για να τους δώ για δεύτερη φορά.Είναι εγγύηση live.Όλα θα εξαρτηθούν βέβαια από το ποιά άλλα group θα παίξουν Ευρώπη.

αν ισχύουν οι ημέρες αυτές adios amogos, πόσο πιο κοντά από Βελιγράδι πρέπει να παίξουν για να τους φέρουν κ εδώ…? Χωρίς να ξέρω κάτι, ψυχανεμίζομαι ΟΑΚΑ σε στυλ ACDC…8)

Μην αγχώνεστε. Οι ημερομηνίες είναι fake. Το backstage δεν έχει ανακοινώσει απολύτος τίποτα. Το επίσημο site δεν έχει ανακοινώσει απολύτος τίποτα. Το site που δημοσιεύτηκαν ήταν register σε έναν γνωστό φαρσερ Ολλανδό… Κάντε υπομονή και σε λίγο θα ανακοινωθούν οι κανονικές ημερομηνίες.

Όσοι πάτε έξω προτιμήστε Μόναχο, Δουβλίνο, Λονδίνο που είναι παραδοσιακά οι καλύτερες συναυλίες της περιοδείας.

Προσυπογράφω για Μόναχο:) Εκεί τους είδα το 2008. Έπαιξαν 2 ώρες και 40 λεπτά με setlist 26 τραγουδιών:D

Παιδιά άμα έχει όρεξη ο Jon όπου και να τους δείτε(-ούμε) γαμώ θα είναι…
Εγώ που τους είδα το 2006 στο Dusseldorf στη Have a nice day tour είχαν παίξει 2 ώρες και 45’ με κάτι κουφές εκπλήξεις(βλ.Dry County8))

για να δούμε θα τους δούμε επί Ελληνικού εδάφους? Ψηφίζω οακα

Καλα κ εγω μεγαλες μπαντες σε μεγαλα σταδια παντα!!!

Γιατί μου το κάνετε αυτό, ε; Στο site δε λέε τίποτα, είναι ανάγκη να μας ξεσηκώνετε, έχει και εξεταστική… :stuck_out_tongue: Περιμένετε να βγει κανένα date και μετά σχολιάζουμε… Αν και είμαι απαισιόδοξος ομολογώ. Αφού τόσα χρόνια δεν έχουν έρθει, γιατί να το κάνουν τώρα;:frowning: Από την άλλη θα μ πείτε, εδώ ήρθαν και οι ΑC/DC… Ίδωμεν…

Dates για Αμερικα

http://www.bonjovi.com/tour

Πόσταρα στο κυκλοφορίες. :stuck_out_tongue:
Γμτ το κέρατο, Λονδίνο θα πάνε Ιούνιο… Δηλαδή Ευρώπη εκτός από αυτό δεν θα έχει το 2010? :-s

edit; freedom και εσύ στην mailing list?

Όχι, απλώς έχω myspace:p

Ετσι οπως το βλεπω το προγραμμα Ιουνιο θα ειναι Ευρωπη και μετα απο τις 15/7 που λεει στα ανοιχτα της Αμερικης…

Ωραια θα τους δουμε επιτελους…

νταξ οκ θα τους δουμε φετος εδω…ειμαι σιγουρος…

Δεν μιλάω για την ώρα…5 ημερομηνίες για O2 αρκούν

Ξεχάστε την Ευρώπη για φέτος. Μόνο στο Ο2 θα παίξουν και μόλις γίνουν sold out οι 5 πρώτες θα ανακοινώσουν και άλλες. Υπολογίζω 10 με 15 συναυλίες στο Ο2 και τέρμα η Ευρώπη για φέτος. Όσο για το αν αρκούν, trust me δεν αρκούν. Ελπίζω το 2011 να κάνουν μεγαλύτερη Ευρωπαϊκή περιοδεία.

Eξαρτάται το πως το βλέπει και το τι βολεύει τον καθένα.Και γω θα θελα να τους δω και εδω και να επεκταθεί και η περιοδεία αλλά σε τέτοιες περιπτώσεις,προσωπικά πάντα μιλώντας,αρκούμαι σε αυτό που βλέπω αυτή την στιγμή

Και είσαι τόσο σίγουρος ότι θα καταφέρεις να πάρεις εισητήρια για το Ο2? 15% των εισητηρίων θα πάει στο pre sale της Ο2, μόνο σε κατοίκους Αγγλίας. Ένα καλό ποσοστό θα πάει στο fun club και όλοι οι υπόλοιποι θα πέσουν με τα μούτρα στα υπόλοιπα. Good luck σε όσους προσπαθήσουν, αλλά αυτό δεν είναι Ευρωπαϊκή περιοδεία. Χωρίς να αναφέρομε προσωπικά σε σένα ή σε μένα, δεν μπορούν όλοι οι Ευρωπαίοι να ταξιδέψουν για να τους δουν, άρα το μεγαλύτερο κομμάτι του fun base τους στην Ευρώπη θα μείνει εκτός. Αυτό δεν μου αρέσει και δεν έχει να κάνει με το αν θα προσπαθήσω να πάω ή όχι και με το αν θα τα καταφέρω να πάω ή όχι. Είναι ένα γενικότερο συμπέρασμα.

Δεκτό.Και σωστή διαπίστωση γενικά.Δεν είμαι σίγουρη για τπτ αλλά πρώτον,δεν νομίζω ότι η ευρωπαική περιοδεία θα περιοριστεί στο Λονδίνο και σε 5 μόνο μέρες και δεύτερον θα προσπαθήσω να κάνω ότι μπορώ για να τους δω το 2010 αφου θεωρώ δύσκολο να έχω την ευκαιρία ξανα στο μέλλον