Bon Jovi - The Circle Tour

Κατά πρώτον έχω ταχυπαλμία και υπομονή παιδιά δεν θα έχουν Ευρώπη μόνο O2. Θα υπάρξουν σίγουρα και άλλες ημερομηνίες. Μίλησαν για την μεγαλύτερη που έκαναν ποτέ!!Αρχίζω να κάνω οικονομίες!!!:bounce::dizzy::papas:

To ότι θα περιοριστεί στο Λονδίνο είναι επίσημο. Ότι θα είναι μόνο πέντε μέρες ούτε εγώ τοπιστεύω, απλά θα προσθέσουν ημερομηνίες στο Ο2. Σου εύχομαι καλή επιτυχία, λογικά θα προσπαθήσω και εγώ.

ΟΝΤΩΣ ΕΙΠΑΝ 2010 ΜΟΝΟ ΛΟΝΔΙΝΟ. ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ?:-k ΑΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΤΣΙΣΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΑΣΟΥΡΑ ΑΠΟ MJ.

μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι :wink:

παιζει να περασουν απο ελλαδα???

μου έχει έρθει mail από το Gérard Drouot Productions και γράφει ότι οι Bon Jovi θα παίξουν στο Bercy στο Παρίσι στις 16.06. Στις 28 Οκτ αρχίζει η προπώληση.Άρα από ότι φαίνεται δεν θα έχει μόνο Λονδίνο. :wink:

Να δούμε ποιές άλλες χώρες θα ανακοινώσουν :smiley:

Ακομα και μονο Λονδινο να ειναι θα κανω τα παντα για να παω…Δεν παιζει να τους χασω παλι…

Ούτε εγώ παίζει να τους χάσω αυτήν την φορά!
και επειδή ελλάδα δεν πρόκειται να πατήσουν το πόδι τους κατά 90% έχω φύγει Ολλανδία να το συνδιάσω και σαβ/κο relax.

Φια Παρίσι επιβεβαιώθηκε. Υπάρχουν φήμες για Δουβλίνο και Μάντσεστερ, 4 και 5 Ιουνίου. Τελικά πάλι ψέματα ήπαν στο press release του Ο2! Πάντως εγώ αρνούμε να πληρώσω αυτές τις τιμές για να τους δω. 250 λίρες μαζί με το booking fee και δεν είσαι καν στο section A. So much for Work for the working man. Ελπίζω να ανακοινώσουν κανένα open air με ποιο λογικές τιμές και εκεί θα το προσπαθήσω. Για όσους ενδιαφέρονται Σαββάτο 30 Οκτώμβρη ξεκινάει η πώληση για το general sale. Καλή τύχη. Όσοι είστε στο fun club παίρνετε και τώρα εισητήρια.

250 λίρες??? ε όχι ρε φίλε…

250 lίρες χωρίς να είσαι φάτσα μόστρα. Το Inner Circle, κάτι σαν Golden Circle καθώς και τα περιμετρικά αυτού τα πούλαγαν μόνο με VIP πακέτα, πάνω από 500 λίρες. Τώρα λέει θα τα δώσουν και μόνα τους με τιμές που φημολογούντια γύρω στα 350?. Γενικώς τα κάνανε σκ…τα σε αυτή την περιοδεία. Επιμένω ότι θα προσπαθήσω μόνο αν λογικευτούν. Όσο και αν αξίζουν τα σόου τους αυτές οι τιμές είναι κλοπή κανονική.

όντως, πραγματική κλοπή…

Πραγματι, εριξα και ΄γω μια ματια στις τιμες και εφριξα. Αν δεν θες να εισαι κερκιδα τοτε θα πληρωσεις 74-200 λιρες. Αλλαξε αρδην η γνωμη μου.

Πού το λέει ότι το 2010 θα παίξουνε μόνο Λονδίνο και στην υπόλοιπη Ευρώπη το 2011?

Εγώ σε ένα πρόχειρο ψάξιμο στο νετ βρήκα και φθηνότερα. Και 150 και 125 και 80 λίρες.

Ρε παιδιά παραείναι ακριβά.Είναι εξωφρενικές αυτές οι τιμές.Ψήνομαι πάρα πολύ να πάω να τους δω έξω,αλλά αρχίζω να το σκέφτομαι πάλι.Πρέπει να λογικευτούν κάπως…

Και εγώ θεωρώ ότι είνια ακριβά. Παρόλα αυτά προσπαθώ από το πρωί στο ticketmaster και fun club και δεν μπορώ να κλείσω με τίποτα εισιτήρια. Δεν μου δίνει τίποτα. Αποκλείεται να έχουν εξαντληθεί!!!Τα νεύρα μου κορδόνια!!!Τι γίνετε ρε γαμώτο δεν τα έχουν με την πρώτη διαθέσιμα!!blow::blow::blow:

Επειδή το 10 δεν το κόβω να έρχονται από εδώ (ας ελπίσουμε το 11 τουλάχιστον! 8)), έκλεισα για Λονδίνο. Μακρυά ακόμα αλλά θα είναι η πρώτη μου συναυλία με την μπάντα που αγαπώ πιο πολύ από όλες! :smiley:

Έκλεισα τα τικετάκια μου 20 & 22 :bounce::dizzy::dizzy:

Ελπίζω το 10 να πάνε όλα καλά και να πάω σφαίρα να τους δω!!!

Πόσα έδωσες?

Εγώ 75 λίρες για τις 19 Ιουνίου.