Bon Jovi - The Circle Tour

100 & 75 αλλά μαλακία γιατί τελικά ήταν το ίδιο level στην αrena και για παρόμοιες θέσεις!!!

Τελικά δεν αντέξαμε. Θα ήμαστε ούτως ή άλλως Λονδίνο για δουλειά τον Ιούνιο, οπότε εγώ και η Μαριλένα θα είμαστε εκεί στις 17 Ιουνίου.

Αν καταφέρουμε να βρουμε καλά εισητήρια και για τις 19 θα το παλέψουμε και για εκείνη την ημερομηνία.

Anyway, καλά να περάσουμε όλοι μας. Άσε που με τέτοιες τιμές που χρεώνουν για τα εισητήρια καλά θα κάνουν να παίξουν τα show της ζωής τους!!!

Και όσοι δεν τους έχετε δει, πιστέψτε με, θέλετε να τους δείτε. Οι ζωντανές εμφανίσεις είναι αυτές που κρατάνε την μπάντα στην κορυφή ακόμα και σήμερα. Είναι το καλύτερο rock πάρτι που μπορείτε να πάτε και αξίζει κάθε λεπτό που θα ξοδέψετε. Ακόμα και για το ταξίδι.

http://www.rocking.gr/review2635.php
διαβάζουμε και κανά review.:stuck_out_tongue:
το οποίο λέει και αυτό…

Σκεφτείτε το κι αλλιώς για να πάμε στο σημαντικό της υπόθεσης με την περίπτωση του Bon Jovi. Σε ένα ενδεχόμενο live, δεν πιστεύετε ότι τα τραγούδια που θα παιχτούν από το ?The Circle? μόνο χώρο θα πιάσουν και θα εκτοπίσουν κάποια άλλα τραγούδια που θα έπρεπε να ακουστουν; Δυστυχώς, έτσι είναι.

μακάρι να τους ξαναδώ το καλοκαίρι, πάντως…

Τους έχω ξαναδεί οπότε ξέρω τι να περιμένω. Το μόνο που με χαλάει είναι ότι σε αρένες παίζουν λιγότερο από ότι σε στάδια και είχα καλομάθει με τα δυομισάωρα και τα τρίωρα!

και τις 2 φορες που τους έχω δει, τα έδωσαν όλα με 2,5 ώρες show… Αλλά σε καμιά περίπτωση δεν δικαιολογούνται τέτοιες τιμες όπως αυτές για το 2010…

Συμφωνώ απόλυτα. Το 2008 με 75 λίρες ήσουνα golden Circle, για να μην πω για παλαιότερα, ενώ στο Ο2 με 75 λίρες είσαι πίσω από την σκηνή!!!

Που τους έχεις δει?

Εγώ στις 19 θα είμαι εκεί! :):smiley:

To ψάχνω και για τις 19 αλλά μου βγάζει μόνο εισητήρια πίσω από τη σκηνή. Αν καταφέρω να βρω καλά εισητήρια θα πάμε και στις 19. Άντε να κάνουμε εξέδρα!

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ 20-22 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ 19 ή 23. ΘΑ ΔΩ ΑΝΑΛΟΓΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ!!ΘΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ!!:smiley:

… ε ρε πόρωση 8)

Για 19 Ιουνίου βγάλανε κάποια 100αρια ενώ μέχρι τώρα έδινε μόνο πίσω από τη σκηνή. Όποιοι ενδιαφέρεστε σπεύσατε στο Ticket Master…

Σημερα εκλεισα για Παρισι 16/6 στο Bercy…Οτι ακριβως ηθελα…Να δω και το Παρισι που δεν εχω παει…

73 ευρω για αρενα…

Και μου φανηκε περιεργο που βρηκα αρενα γιατι πριν λιγο καιρο που ειχα τσεκαρει μου τα εβγαζε sold-out…Κωλοφαρδος…??..Δεν ξερω…Παντως θα δω Bon Jovi… :smiley:

hohoho το support δεν θα σας αρεσει μια :stuck_out_tongue:

Για λεγε…

Ωχ, με μπρίζωσες τώρα. Έχω κλείσει για 19/6 Ολλανδία για Muse. 3 μέρες νωρίτερα Παρίσι για Jovi; Και σε κλειστό; Ωχ…

Ακομα το σκεφτεσαι…??..Τους εχεις ξαναδει…??

Γιατι αν οχι εφυγες…Αντε μην εξαντληθουν…

biffy clyro i think?

Μωρέ τους είχα δει το '08, αλλά Jovi είναι αυτοί :?

Dashboard Confessional :smiley:

δε ξερω με ποια λογικη τους βαλανε…

http://www.chartattack.com/news/77391/dashboard-confessional-opening-for-bon-jovi

εγω επείδη το δα τσεκαρα bon jovi support google και μου βγαλε biffy clyro αλλα μάλλον βλακίες έλεγε γιατί το βρήκα σε τυχαίο σαιτ αρά ακύρο το δικό μου…

μάλιστα dashboard confessional δεν είναι άσχημοι αλλά για jovides