Bon Jovi - The Circle Tour

Δεν με νοιαζει το support…Ας παιξει το μισαωρο του και πουλο…Εδω θα δουμε Bon Jovi…

Αντε Κοζυ κλεινε…

A dream to come true…:smiley:

Τελικα δεν θα ερθουν απο εδω?

Aπο οτι φαινεται…οχι:(

To 10 όχι, το 11 ποτέ δεν ξέρεις… :roll:

Κοζυ εκλεισες μονο τα εισητηρια του live…??

Ναι ρε, για αεροπορικά κτλ έχουμε ακόμα…

Και ναι όντως… 16/6 Παρίσι… Bon Jovi… Legendary…

(Αλήτη Rasputin, θα με βάλεις “μέσα” :p)

Α ρε ψηλε !!!Την Τριτη που ημουν μεσα στο bercy για rammstein ειχε διαφημιση στην οθονη για τους Βon Jovi και ημουν σιγουρος οτι θα βγαλεις tickets.

Ελα τωρα πως κανεις ετσι… :stuck_out_tongue:
Εγω τα λεφτακια θελω να σου φα…εεε να σε βοηθησω να ξαναδεις Bon Jovi… :p:p

Ψήσου κι 'συ :roll:

Καλά, εσύ το Μπερσύ το έχεις κάνει 2ο σπίτι ε; :lol:

Άντε, ελάτε κι άλλοι να μαζευτούμε!

Hi Cozy,

Μποεις να βοηθήσεις με κάποιο link που μπορώ να βρώ εισιτήρια για το Circle Tour ?
Θέλουμε να πάμε Amsterdam αλλά στο site Bon Jovi δεν υπάρχουνε ανακοινωμένες οι ημερομηνίες.
Μόνο το παρίσι υπάρχει ανακοινωμένο και UK.
Στο Μεταξύ τα περισσοτερα Gig δείχνουνε sold out.
Υσχιουνε οι είναι Marketing τακτικές ?

το υσχίουνε το άντεξα, το διαζευτικό οι με πέθανε όμως…:stuck_out_tongue:

Αμστερνατμ δεν έχει ανακοινωθεί κάτι. Για Αγγλία πάρτει εισητήρια από Ticket Master ή See Tickets. Για Παρίσι δεν ξέρω από που παίρνεις εισητήρια. Όσο αφορά τις τιμές για Αγγλία είναι φαρμακείο!

Εισιτήρια για Παρίσι έχει εδώ:
http://billetterie.gdp.fr/index2.php?idDirBill=1446

Κατά 99% δε θα παίξουν σε άλλες Ευρωπαϊκές πόλεις φέτος. Λονδίνο είναι πανάκριβα και νομίζω πως δεν έχει όρθιους (;), οπότε… Παρίσι δαγκωτό.

Για το ότι δε θα παίξουν αλλού, πέραν Λονδίνου και Παρισιού, αρκεί μια ματιά στο πρόγραμμα:

Μέχρι 26.5 παίζουν Αμερική, 7.6 ξεκινούν στην Ο2 και τελειώνουν 23.6, με ενδιάμεσα να μπαίνει το Παρίσι. Μετά ένα μικρό διάλειμμα και 14 έως 30.7 ξανά Αμερική. Για Αύγουστο δεν έχουν πει κάτι, αλλά 1ον, το βλέπω πολύ δύσκολο να ξαναέρθουν Ευρώπη 2η φορά το ίδιο καλοκαίρι, και 2ον, Αύγουστο λίγες μπάντες περιοδεύουν. Οπότε πλήρης Ευρωπαϊκή Τουρνέ το 2011… (νομίζω πως το έχουν πει εξάλλου και οι ίδιοι!)

Ερώτηση…
Υπάρχει κάποιο πλάνο του γηπέδου να δω που αντιστοιχεί η κάθε κατηγορία???

Εκτός αν υπάρχει κάποιος που έχει πάει και ξέρει να μου δώσει τα φώτα του!!! :smiley:

http://www.bercy.com/

Πηγαινε εκει που λεει concerts και θα δεις τελευταιο το Bon Jovi.
Πατα Billets και θα σου βγαλει το πλανο του γηπεδου.Μπορεις να αγορασεις και απο αυτο το site που βγαζει και e-ticket.Το εκτυπωνεις σπιτι σου κσι εισαι οκ!

Των 73 Ε είναι στην Αρένα. Έλα, μην αργούμε 8)

Σ’ ευχαριστώ!!! :smiley: :smiley:

Εσείς για αρένα έχετε πάρει???Θα βλέπουμε από εκεί ή θα φάμε κανα πακέτο???Κι άντε εγώ κάτι θα ψιλοβλέπω η κοπελιά μη με βρίζει μετά!!! :lol: :lol:

edit…see you in Paris my friends!!! :yahoo: :yahoo:
Μόλις αγοράστηκαν 2 εισιτήρια για κερκίδα!!! :smiley:

double post… :roll: :roll:

Πριν λίγο ήρθε ένας κουριερ κι έφερε αυτό… :yahoo::yahoo::yahoo:

Χάλια θα 'ναι, μη πάτε :frowning: