BON JOVI - The Circle

Το ανεφερα σε σχεση με το Crush,ενταξει τοτε επρεπε να πω Keep The Faith.:wink:

To εξωφυλλο θυμιζει λιγο Λεονε…

νομίζω ότι είναι μάλλον μέτριο ως κακό για εξώφυλλο… τέλος πάντων το περιεχόμενο είναι που θα μετρήσει και (ακόμα παραπάνω) αν θα έρθουν και από τα μέρη μας :wink:

ναι μωρε οντως…ας ειναι καλο το περιεχομαενο και ας ερθουν εδω και δε μπα να βαλουν στο εξωφιλλο και την φατσα του χατζηγιαννη

Kαι ντουετο ας κανουν οπως εκανε με τους Reamonn δεν πειραζει…:lol::lol::lol:

Ρε παίδες το εξώφυλλο του single είναι,ούτε εγώ περίμενα κάτι ιδιαίτερο,αν και το εν λόγω εξωφυλλάκι εμένα με αρέσει κάργα!
Freedom κράτα το emot με την ντομάτα ως έχει!Ναι στο these days αναφέρομαι

μια χαρα το cover και το τραγούδι με έχει πορώσει!!!

http://bonjovi.com/bonjovi/splash/

καλύτερος ήχος!!!

Αχ δεν θα την βγάλω καθαρή!!!:lol::p:dizzy::rockon:

κακή εκδοχή του refrain του Born To Be My Baby μου φαίνεται ότι έχει.

Για να πω την αμαρτία μου το συζητούσα χθες το θέμα αυτό και θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα

πάντως αν έρθουν απο τα μέρη μας, θα παρελάσουν όλα τα γνωστά γλειώδη και glamorous υποκείμενα…μπλιαχ

καλα σιγουρα…αλλα να σου πω κατι…τι μας πειραζει εμας;;

Κακά τα ψέματα, κάθε δίσκος των Jovi έχει τα filler του. Συνεπώς και στον καινούργιο δεν περιμένω καμιά δισκάρα , αλλά απαιτώ 3-4 κομμάτια που θα μείνουν.

Περίπου όπως και το “Lost Highway” πχ, το οποίο είναι γενικά μέτριο, αλλά έχει και ένα “Any Other Day” κτλ…

Kαλα τα λες! :smiley:

(μαλλον αυτο ειναι αποδειξη του οτι δεν ηταν ενα κακο αλμπουμ σε τελικη αναλυση! :slight_smile: )

Δικαίωση:D

:stuck_out_tongue:

σαφώς…πάντως όπως έχω γράψει κ στο παρελθόν, τους έχω δει 2 φορές έξω… τι να λέμε, φοβερό show, σκηνικά, ήχος και 2 - 2,5 ώρες το set list…

Και οι τίτλοι των κομματιών

  1. Christians To The Lions
  2. We Weren’t Born to Follow
  3. Selfish
  4. (Back From) Another Tragedy
  5. The Truth 6. Just Like Friends
  6. Drivin’
  7. Never Again
  8. Work for the Working Man
  9. All I Want to Know
  10. 7 Oceans
  11. Tomorrow
  12. S…ex Sells
  13. Slaves Shall Serve

:lol: το ενα εχει πολυ τσρου τιτλο…μεταξυ μας πολυ γελειο…

fixed:wink:

Ποιο το S…ex sells?:lol::lol::lol:

Άκουσα το “We weren’t born to follow”… Τυπικό Jovi κομμάτι αλλά δεν με εντυπωσίασε…

Το βλέπω εύκολα να παίζεται από όλα σχεδόν τα ραδιόφωνα αλλά όχι να γίνεται κλασσικό…

Όσο για συναυλία, δεν το βρίσκω καθόλου απίθανο… Αντιθέτως βλέπω να σφάζονται πολλοί διοργανωτές στην ποδιά τους… Ήδη ο κύριος με την φανέλα Νο. 11 πρέπει να τους έχει πετάξει αρκετά εκατομμύρια για να έρθουν…

οχι βρε το #1… με τους χριστιανους και τα λιονταρια…

Και τα δυο ειναι…:lol::lol::lol: