BON JOVI - The Circle

Δεν θα πω τπτ για τους τίτλους…Είμαι περίεργη ν’ακούσω τον δίσκο

γτ βρε;; αφου ειναι χαλια οι τιλοι αυτοι…τα τραγουδια μπορει να ειναι σουπερ αλλα…χαχα

τι σημασία έχουν όλα αυτά? Καλή μουσική και φέρτε τους τώρα…

Χαιρετώ όλους τους μποντζοβίτες και τις μποντζοβίτισες!!είμαι καινούριος στην παρέα σας παιδιά και θα ήθελα με τη σειρά μου να πω τη γνώμη μου για το νέο τραγούδι που μόλις άκουσα.εννοείται πως είναι πολύ καλύτερο απτα περισσότερα κομμάτια του προηγούμενου δίσκου Lost Highway,όμως κατά τη γνώμη μου είναι πολύ μέτριο σε σχέση με τα τραγούδια του Have A Nice Day.το Η.Α.Ν.D πιστεύω πως ήταν ένα πολύ καλό άλμπουμ με αρκετά καλό ροκ ήχο (για την εποχή του πάντα).ελπίζω κ εύχομαι στο νέο δίσκο να υπάρχουν κομμάτια που να ροκάρουν περισσοτέρο.περιμένω την άποψη σας… :wink:

Μολις το ακουσα και διαβαζα το τοπικ να δω μπας και το ειχε αναφερει καποιος αυτο…!
Ακριβως την ιδια πρωτη σκεψη ειχα…

Ναι φιλε μου οντως ο τυπος το νουμερο11 ισως μακαρι θα αλλαξω γνωμη για το κοντο…
Πρεπει να βρω κ ενα συνθημα οπως με το Ντεμη θεε παρε την παε χαχαχαχα

+1 Κι εγώ αυτό πρόσεξα. Καλό είναι όμως…αλλά δεν είναι και τόσο original(που λέμε και στο χωριό μου).

ελπιζω να μην ειναι το ιδιο κακο με τα δυο τελευταια αλμπουμ και να μας δωσουν επιτελους μετα απο σχεδον μια δεκαετια ενα αλμπουμ ανταξιο του ονοματος τους.

Kακο το Have a nice day??? ΩΡΛ???

Οχι ρε το have a nice day ειχε καλα κομματια μην λεμε υπερβολες.

ενταξει περα απο δυο τρια κομματια δεν μου πολυαρεσε

Ωραία η new version του Born to be my baby.
Θα είναι ένα καλό album που θα θυμίζει τα παλιά.

Το αν θα θυμίζει τα παλιά θα το διαπιστώσουμε σύντομα…το ελπίζουμε.Το We werent born to follow πάντως το ακούω συχνά και στο ραδιο τελευταία,όπως και σήμερα 7.30 το πρωί με την τσίμπλα στο μάτι!Δεν μας χάλασε…!

Μπορει να ναι μηνυμα αυτο καλο…ισως ερθουν Ελλαδα…μακαρι:papas:

Tracklisting :

‘We Weren’t Born To Follow’
‘When We Were Beautiful’
‘Work For The Working Man’
‘Superman Tonight’
‘Bullet’
‘Thorn In My Side’
‘Live Before You Die’
‘Broken Promiseland’
‘Love’s The Only Rule’
‘Fast Cars’
‘Happy Now’
‘Learn To Love’

Συν αυτού,έχω βρει και άλλα 3-4 διαφορετικά tracklist…Είναι στάνταρ το αποπάνω?

που πηγαν οι χριστιανοι και τα λιονταρια;;

Nαι. :roll:

http://bonjovi.com/bonjovi/blog.php?uf_item_id=3-1738237&uf_system_id=0

Στην αρένα…:stuck_out_tongue:

O2 arena we hope:p

Είναι προφανές ότι οι χριστιανοί φαγώθηκαν από τα λιοντάρια. Μετά αυτά αφού κόρεσαν την πείνα τους (copyright: Μαέβιους Παχατουρίδης), έσπασαν. Για χαζά περνάτε τα λιοντάρια? :lol: