BON JOVI - The Circle

Μέχρι να ανακοινώσουν τι θα κάνουν θα μας βγάλουν την ψυχή πάλι! γκρ!!! Δεν μπορώ να περιμένω άλλο!!!:bounce:

Άκου το New Jersey

http://www.musicradar.com/news/guitars/richie-sambora-new-bon-jovi-album-the-circle-rocks-hard-220124

Και μετα διαβασε αυτη τη συνεντευξη του Sambora. Μιλαει για την περιοδο δημιουργιας του “The Circle” και ανακοινωνει πως μετα απο πολλες αντιδρασεις των φανς αποφασισε να ηχογραφισει ενα “monster solo” για την album version του We Weren’t Born To Follow. (Παλι καλα γιατι οποτε ακουω το κομματι μου σπαει τρελα τα νευρα να ακουω τον Bon Jovi να φωναζει GUITAAAAAR!!! ενω μετα δεν ακολουθει κανενα σολο… Τον κανει να φαινεται απιστευτα γελοιος…)

Παντως αξιζουν συγχαρητηρια στον Sambora και γενικοτερα στους Bon Jovi, γιατι ακομα και μετα απο 25 χρονια στο “κουρμπετι” δεχονται την κριτικη και ακουνε τις αντιδρασεις των φαν τους…

Γιατι το επος Sex Sells…:lol::lol::lol:

Πω πω φτιαχτηκα σολο του Ριτσι…και συμφωνω μαζι σου λεει guitar k guitar δν ακουμε…σολο ελαχιστο…Τωρα το βελτιωσαν κ αυτο…
Παντως ο Jon βρισκεται στην ευρωπη κ μιλαει μ εταιρειες ας ελπισουμε ν εχει κανιε κατι κ εδω!

μετραει πολυ!8)

Richie sambora μορφη…

Πολύ καλό cover!!:dizzy::bow2:

φοβερό cover…!!!

Σαν να ερχεται κατι καλο απο το τουνελ? Θα δειξει…

Τι ακριβώς το καλό έχει;:):!:

οτι εχει Bon Jovi einai kalo k metraei!:stuck_out_tongue:

Μ’ ΑΡΕΣΕΙΣ!!:wink:

Πρώτη εβδομάδα του Νοέμβρη promo show για το δίσκο στο Λονδίνο. Και έπεται η ανακοίνωση της περιοδείας!

THANK YOU!:smiley:

βλέπω στο φως του τούνελ…ΟΑΚΑ…ανοιξη - καλοκαίρι 2010… 8)

τι γαμάτη θέα!!!:slight_smile:

οκ, συμφωνώ, μακάρι να γίνει έτσι (off topic)

αναμένω να ακούσω όλο το αλμπουμ με την ησυχία μου για να έχω πλήρη εικόνα

Καλό θα είναι να μη έχετε μεγάλες προσδοκίες για ΟΑΚΑ κλπ. Η περιοδεία στην Ευρώπη θα είναι πάλι Μάιο-Ιούνιο και προβλέπω τις ίδιες γνωστές πόλεις. Μακάρι να μας κάτσει αλλά δεν το πολυβλέπω. Καλύτερα να προετοιμαστείτε για ταξιδάκι όσοι θέλετε να τους δείτε. God bless Easy Jet!