Bon Jovi VS Guns n Roses

Ok …ειναι για γελια οντως … οχι μην το παρεις οτι συμφωνω μαζι σου για τον εγκεφαλο σου λεω που απο οτι φαινεται ειναι πιο μικρος και απο το πουλι σου …
Αντε γεια …!!!

Ακου εκει …!!!

Για μια ακόμα φορά τα επιχειρήματα στα δημοψηφίσματα κρύβουν ΜΑΓΕΙΑ…

Να τα μαζεύουμε για κάποια συλλεκτική έκδοση…

Επίσης ον τόπικ, είναι στην έδρα των Bon Jovi και οι Guns παίζουν με ελλείψεις άρα πάει για 1Χ

Να φτιάχτε τώρα Guns N Roses vs Bon Jovi για να δούμε αν γυρνάει στη ρεβάνς…

Το πιο αστείο είναι αυτό που έγραψες… Κι εμένα μ’ αρέσουν λίγο περισσότερο οι Guns, λόγω των blues (Aerosmith για την ακρίβεια) επιρροών του Slash, αλλά δε νομίζω να είναι παραπάνω κλάση σαν μπάντα από τους Bon Jovi… Επίσης έχει περάσει η εποχή, όπου όποιος πικραμένος ήθελε να το παίξει φανατικός και γνήσιος ροκάς, έβριζε τους Bon Jovi… Κι ευτυχώς δηλαδή, αλλά δεν θα άντεχει να βιώνω κι εν έτει 2006 την “καθυστέρηση” που ζούσα το 1990… Ο ΑΧL είναι μακράν πιο έμπορας και πιο fake από τον Jon Bon…
Όπως οι Guns έχουν το November Rain και οι Βοn Jovi έχουν Dry County…
Όσο για τον Angel in Black όντως δεν έχει επίπεδο… Γι αυτό όταν θα μπεις μέσα στο forum και καταλάβεις πράγματα και καταστάσεις, θα μπορείς να τον αναφωνείς και μανάβη…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Ακολουθεί έμμεση διαφήμιση[/size]

Η συγκεκριμένη σύγκριση μεταφέρθηκε στο τελευταία τεύχος του ROCK HARD… (Είδατε μεγαλείο ο telisvas;) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Εκεί αντίθετα μ’ εδώ επικράτησαν οι Bon Jovi… Ενδεχομένως αυτό να είναι και το δίκαιο, άσχετα αν εμένα μου αρέσουν περισσότερο οι Guns…
Περίπου συμφωνώ με όσα γράφει ο συντακτης του κειμένου, εκτός από την σύγκριση Slash - Sambora που έδωσε 8 και 8…
Εγώ θα έδινα 8 στον Sambora και 9 στον Slash…

Το πιο αστείο είναι αυτό που έγραψες… Κι εμένα μ’ αρέσουν λίγο περισσότερο οι Guns, λόγω των blues (Aerosmith για την ακρίβεια) επιρροών του Slash, αλλά δε νομίζω να είναι παραπάνω κλάση σαν μπάντα από τους Bon Jovi… Επίσης έχει περάσει η εποχή, όπου όποιος πικραμένος ήθελε να το παίξει φανατικός και γνήσιος ροκάς, έβριζε τους Bon Jovi… Κι ευτυχώς δηλαδή, αλλά δεν θα άντεχει να βιώνω κι εν έτει 2006 την “καθυστέρηση” που ζούσα το 1990… Ο ΑΧL είναι μακράν πιο έμπορας και πιο fake από τον Jon Bon…
Όπως οι Guns έχουν το November Rain και οι Βοn Jovi έχουν Dry County…
Όσο για τον Angel in Black όντως δεν έχει επίπεδο… Γι αυτό όταν θα μπεις μέσα στο forum και καταλάβεις πράγματα και καταστάσεις, θα μπορείς να τον αναφωνείς και μανάβη…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Ο ΑΧL είναι μακράν πιο έμπορας και πιο fake από τον Jon Bon… Αυτο δεν χρειαζεται καν να το σχολιασω.

ποιοι δεν πιανουν μια ρε φιλε, τι τραγουδια να συγκρινεις τουσ guns me tous bon jovi ??και ο slash δεν πιανει μια στον richie samora.τι να συκγρινουμε τωρα οι μεν εχουν βγαλει ποσεσ 4 ,5 8 επιτυχιεσ??? οι bon jovi εχουν τραγουδια που δεν στα ονειρα τουσ οι guns, δεν ξερεισ για τι ακριβωπληρωμενο συγκροτημα μιλαμε…ελεοσ…

σωστοοοοοοοοοοοοοοος

σωστοσ πεσ τα ρε φιλε γιατι λενε για guns και αναρωτιεμαι αν εχουν βγαλει 4 ? 5?7? epityxies και αν,…ελεοσ… Bon jovi με 1000…

μαλλον δεν ξερεισ πως ειναι στη δισκογραφια απο 1984, ακου i’d die for yoy bon jovi και μετα ελα να μου πεις για guns,…

Χμμμ :-k
Νομιζω θα ψηφισω Bon Jovi, αν και αγαπω Slash8)

οι guns ζητημα αν εχουν βγαλει 4 5 επιτυχιες, οι bon jovi γιατι μερικοι ειστε ασχετοι δεν ξερετε πωσ ειναι στη δισκογραφια απο το 84. και εχουν πολυ καλυτερα τραγουδια απο τουσ guns καμια σχεση μην μπερδευουμε τισ που,… με τισ βουρτσεσ,ελεοσ…

καλα οι guns δεν εχουν βγαλλει παρα μονο λιγα τραγουδια καλα… ουτε που ακουγονται πλεον που εχουν χαθει ??? τουσ εχουν φαει τα ναρκωτικα…
Ήταν ξεκάθαρο ότι οι Guns N’ Roses δεν μπορούσαν να συνεχίσουν σε αυτούς τους εξοντωτικούς ρυθμούς. Αυτό που είχαν δημιουργήσει, ένα συγκρότημα-θρύλο, είχε αρχίσει να τους τρώει. Τα προβλήματα με την ηρωίνη και το αλκοόλ δεν είχαν τελειωμό, συνεπώς έπρεπε να βρεθεί μια λύση. Ήταν τέτοια η ένταση που σε μια συναυλία στο St. Louis ο Axl όρμησε στο πλήθος για να χτυπήσει έναν οπαδό του group, επειδή βιντεοσκοπούσε με κάμερα τη συναυλία. Ακολούθως, εμφανώς εκνευρισμένος, αρνήθηκε να συνεχίσει το show, προκαλώντας την οργή των οπαδών, που τα έκαναν γυαλιά-καρφιά. Αποτέλεσμα των γενικευμένων επεισοδίων που ακολούθησαν ήταν να τραυματιστούν δεκάδες φίλοι του συγκροτήματος. απο κει να φανταστεις την προσωπικοτητα του axl. οτι να ναι …εχουν χαθει απο το 90 που ακουγα το dont cry,

Ποιουσ gun n roses ρε παιδια ελεοσ…bon jovi me 1000000

ευτυχώς δεν είσαι κάθετος και επιθετικός

Όχι άλλο κάρBONo.

χαιρω πολυ και οι bon jovi ρε φιλε εχουν πουλησει πανω απο 12 εκ μονο στισ ηπα…και πανω απο 120 εκ δισκουσ συνολικα…τι μασ λεσ τωρα…

Hey dude, αμα ειναι να απαντας σε καθε ποστ (απο το 1821) ξεχωριστα, την βαψαμε…

…και να μη λες και τίποτα

πεσ τα ρε φιλε γιατι θα μασ τρελανουν αν ειναι δυνατον απο που να αρχισω και που να τελιωσω …τα τραγουδια που εχουν oi guns ζητημα ποσα ειναι μετρημενα στα δαχτυλα…οι bon εχουν γραψει κομματαρες που ουτε στα ονειρα τουσ μερικοι δεν τα εχουν σκεφτει… οσον αφορα για αυτα που λενε μερικοι, κρινουν και λενε ενω ποτε δεν προκειται να γινουν bon jovi η οποιαδηποτε αλλη μπαντα… μιλανε και κατακρινουν ποιοι???αν ειναι δυνατον ρε πουστη γελαω…δεν μπορω αλλο…

το αντιθετο συμβαινει,οι guns εχουν ξεχαστει ουτε καν υπαρχουν σαν συκγροτημα απλως αορατοι,