Σαπίζουμε στο σπίτι. Ή και όχι

Τρελή κομματάρα, την έμαθα πριν 3-4 χρόνια όταν έπιασα κουβέντα για τους Depeche και μου είπε ο άνθρωπος αυτό το τραγούδι. Δεν είχα κινητό πάνω μου να σημειώσω και το έγραψα σε χαρτί “Eyes Machine” για να το θυμάμαι. Έφαγα αρκετή ώρα ψάχνοντας μέχρι να καταλάβω το λάθος μου :stuck_out_tongue: Αν θυμάμαι καλά δεν ήταν σε album, είναι b-side ή bonus ε?

1 Like

Κάποιοι σαπίζουν στο σπίτι και κάποιοι κάνουν ζωάρα. Παρτάρα με τη συμμετοχή και παίχτριας ρεάλιτι.

Ναου σηζ γκον,
ση ντινεντ ηβεν σεη γκουντμπαη,
αι γκεςς ση ντιντεντ χαβ δε χαρτ του τραη,
ση ντιντεντ ηβεν χαβ δε γκατς του λαη. […]
Φααααδερ τααααιμ ντοντ τελλ μη ιτς του λεητ
οοολλ μαι λαιφ γιου νοου δατ αι γουντ γουεητ
Φαδερ ταιμ

Νεγειασας

1 Like

Όλα καλά;

2 Likes

Xαχαχαχ
Γιες, εντελώς. διασκεδάζω με τίμιο χαρντροκ

2 Likes

Richie Sambora βλέπω. Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι

θρεντ γιατι αγαπάμε nikostico

ρε σεις, θυμαμαι οτι μετα απο τα 15 σχολια του που κουοταρε διαφορετικους users για να πει το ιδιο πραγμα υπηρχε ενα σχολιο απο τον the horror που ελεγε
“ςςςςςςςςςςςςςςςςςς sorry είχα ανάγκη απο τελικο σιγμα”
γιατί δεν το βρίσκω;

3 Likes

Βρε τι κόλλημα είναι αυτό με το Sambora? :stuck_out_tongue:

Πέρασα να πω ότι ωραία χιουμοριστικά βιντεάκια που σατυρίζουν και την πολιτική επικαιρότητα (2 σε 1 δηλαδή) είναι τα βίντεο στο κανάλι του Χριστόφορου Ζαραλίκου.

Ο τύπος είναι φοβερός. Βγάζει πολύ γέλιο και βάζει στη θέση τους όλους τους πολιτικούς τσαρλατάνους. Έτσι για να σαπίζουμε ευχάριστα στο σπίτι!

1 Like

Παρε καλυτερη τραγουδαρα με Father Time στα λογια :stuck_out_tongue: :smiling_face_with_three_hearts:

Σημερα ξυπνησα στις 2 το πρωι για να ξεκινησω την μερα μου γιατι τα εχω διαλυσει ολα.
Και ειπα να ξεκινησω την μερα μου με 1500 θερμιδες απο ζαχαρη μαζι με τον “καφε” που πινω.
Ναι το πιατο μου ειναι ο Διας. Εχω και τους αλλους 7 πλανητες σε πιατα.

3 Likes

Delivery ή βγήκες; Κανονικά ντόνατ ή χτεσινά με $6 η εξάδα και 4 δώρο;

1 Like

Πηγα και τα πηρα εννοειται, στις 4 το πρωι.
Περιμενα 2 ωρες να παω να τα παρω για να ειναι φρεσκα απο το φουρνο.
Δε θα τα φαω και τα 4 σε μια δοση, θα πεθανω απο ζαχαρο.
Αλλα ειναι ολα φρεσκα και ζεστα .

Αυτα μια φορα γινονται και επρεπε να εχω κι εσενα εδω.

1 Like

Γαμησε με, εχω καταστραφει με τα γαμημενα γεμιστα μελομακαρονα (καστανο και επικαλυψη λευκης) και κουραμπιεδες (επικαλυψη λευκη και μαυρη σοκολατα και μπισκοτο) απο τον Τερκενλη την τελευταια εβδομαδα, μιλαμε για Ρωμαικα οργια…

3 Likes

^ πάψε σατανά!

Btw, @jonkyr έχει πέσει η συμμετοχή σου και απορώ, δεν έφτιαξες κανα σπεσιαλ καλούδι για χριστούγεννα?

Σε άλλα νέα, 70 αδιάβαστα ποστς στο “ειδήσεις από την Ελλάδα”, λέω να μπω να δω πόσο καλά μπορεί να πάει αυτό. Ο.ο

1 Like

Σ’ αγαπάω μεν, αλλά…

(δεν είναι δικό μου)

8 Likes

ειναι δεν ειναι δικο σου γιατι τα στελνεις αυτα ! :heart_eyes:

Θέλω να σας εκνευρίσω! :stuck_out_tongue:

2 Likes

εισαι πολυ κακια

1 Like

Εδώ πάντως κάτι γεμιστά μελομακάρονα σοκολάτας με δαμάσκηνο

1 Like

Ακούω μπλακ μέταλ! :stuck_out_tongue:

1 Like

Είμαι στο τσακ να ανοίξω τόπικ “όλοι οι σκατόψυχοι του κόσμου εν τη ενώσει”, να μιλάμε για τα είδωλά μας, ρέιζορ. Φοβάμαι όμως μη φάω μπαν. :stuck_out_tongue:

1 Like

ελα μωρε που θα φας μπαν :slightly_smiling_face: