Πωλειται Μπασο Bongo της Music Man

Ακολουθει αγγελια φιλου

Χαιρεται το ονομα μου ειναι Τασος και μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να πουλησω το μπασσακι μου.
Το μπασσο ειναι το Bongo της Music Man και μου σταλθηκε απο Καναδα με τα χαρτια και ολα τα παρελκομενα σουσου του.Το χρησιμοποιω για 3 χρονια απο τοτε που το πηρα κατα ευχαριστημενος απο τον ηχο του και χωρις να μου εχει παρουσιασει ποτε καποιο προβλημα.Ο λογος που το αγορασα απο το εξωτερικο ειναι διοτι ενω εδω το πουλουσαν 2000 ευρα καταφερα να το βρω με 1300+εκτελονισμο καπου στα 1500 ευρο δηλαδη.Ηταν σε εργοστασιακη κατασταση κατευθιαν απο το εργοστασιο της Music man στην california.
O μονος λογος που το πουλαω ειναι ο χρηματικος λογος δηλαδη με λιγα λογια εχω ξεμεινει απο λεφτα και σπουδαζω και σε αλλη πολη αρα τα εχω αναγκη.
Σχετικα με το μπασσο τωρα οι μονες φθορες που εχει βρισκονται στο headstock οπως θα δειτε και παρακατω.
Για να μην τα πολυλογω η τιμη που το πουλαω ειναι 900 ευρω και στην τιμη περιλαμβανονται η αρχικη του βαλιτσα (hardcase), μια ακομα θηκη που αγορασα για την πιο ευκολη μεταφορα του, ενα καρφι, ενα στραπ κοκκινο ενα ειδικο καθαριστικο και καινουριες χορδες D’addario.
Ειμαι απο Θεσσαλονικη και αποστολες μπορουν να γινουν προς ολη την Ελλαδα με τα εξοδα δικα σας ομως.

Για επιπλεον πληροφοριες το κινητο μου ειναι 6978651917

Ευχαριστω!!!

Ακολουθουν Φωτογραφιες