Bootstroke - Οι αλητες της ζωης!

Τελοπάντων το λήγω εδώ… Για 4-skins Αθήνα έχει ακούσει κανείς τίποτα???

οποιος βαζει την πολιτικη του ιδεολογια πανω απτην κουλτουρα των SKINHEADS ειναι κατα τη γνωμη λαθος…οτι κ να’ναι δεν με ενδιαφερει!Εχεις π.χ. καποια ιδεολογια οκ…κρατατη για τη παρτη σου ομως.Πανω απολα εισαι SKINHEAD.Kαι το ληγω κ γω εδω.

Τελοπάντων το λήγω εδώ… Για 4-skins Αθήνα έχει ακούσει κανείς τίποτα???

Δεν νομιζω να γινει τελικα…

οποιος βαζει την πολιτικη του ιδεολογια πανω απτην κουλτουρα των SKINHEADS ειναι κατα τη γνωμη λαθος…οτι κ να’ναι δεν με ενδιαφερει!Εχεις π.χ. καποια ιδεολογια οκ…κρατατη για τη παρτη σου ομως.Πανω απολα εισαι SKINHEAD.Kαι το ληγω κ γω εδω.

Σωστος!!!:slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=7LAYjecRWRA

Ευχαριστουμε για την διαφημιση axeman!!!

Ειναι παραπανω απο αστειο και το τραγουδι και το video.Κλασικη κινηση προπαγανδας και κομπλεξισμου.

Συνεχιστε ετσι παιδια γερα!!!:lol:

Tι δε σ αρεσε;

Tι δε σ αρεσε;

Τωρα αληθεια το λες???

Nαι προσπαθω να καταλάβω το σκεπτικο σου και τι σε πειραξε;

Η πλάκα είναι ότι στο video βάλατε το… “Last of the Hippies”!!#-o Αν είναι δυνατόν…

Nαι προσπαθω να καταλάβω το σκεπτικο σου και τι σε πειραξε;

Το οτι λεει πραγματα που δεν ισχυουν γιαυτο και ειπα οτι ειναι κινηση προπαγανδας και κομπλεξισμου.

Αxeman οι φιλοι σου οι FILOKAVLIA χιπιδες ειναι γιατι μια φορα SKINHEADS δεν ειναι…

:lol:

Και καλα τι μ αυτο???

Εξηγησε μου axeman που κολλανε οι μποτες απο το SKINHEAD MOONSTOMP με το METAL και το R.A.C και μετα οτι θες:lol::lol::lol:

Ομοιδεατες σου την φτιαξανε την αφισσα αποδεικνυοντας οτι δεν ξερετε που παν τα τεσσερα…8)

Τελος αν θελετε εδω μονο για Bootstroke.

Οι μπότες είναι ΜΟΝΟ για εθνικιστές, εθνικοσοσιαλιστές, μιλιταριστές και γενικά αντιπροσωπεύουν όλα αυτά που εσείς είστε εναντίον. Να που κολλάνε. Εσείς πρέπει να φοράτε σαγιονάρες. Και αν θέλετε ρέγγες να γίνεται ραστάδες, φρικιά, χίπιδες και όλα αυτά τα παρακμιακά. Αλλά SKINHEADS ούτε είστε ούτε θα γίνεται ποτέ. Τέλος.

#-o μιλαμε η παραπληροφορηση αγγιζει τα ποσοστα του indymedia :lol:

Αιντε εχετε ξεφυγει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Οι μπότες είναι ΜΟΝΟ για εθνικιστές, εθνικοσοσιαλιστές, μιλιταριστές και γενικά αντιπροσωπεύουν όλα αυτά που εσείς είστε εναντίον. Να που κολλάνε. Εσείς πρέπει να φοράτε σαγιονάρες. Και αν θέλετε ρέγγες να γίνεται ραστάδες, φρικιά, χίπιδες και όλα αυτά τα παρακμιακά. Αλλά SKINHEADS ούτε είστε ούτε θα γίνεται ποτέ. Τέλος

Ενταξει για να το λες εσυ κατι θα ξερεις…ποσο ειπαμε εισαι??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Axeman κανε τη προπαγανδα σου απο τα απειρα blog που εχετε γιαυτο ακριβως το λογο κι ασε το topic εδω.Εδω μιλαμε μονο για BootStroke ειπαμε.

[-X

κ μιας κ μιλαμε για bootstroke γιατι μ’αυτα κ μ’αυτα ξεχαστηκαμε 4η αγωνιστικη εχουμε ΠΑΣ-ΑΕΚ ετσι?αν καταφερουμε κανα λαιβακι τοτε εδω πανω κ δεσει με τον αγωνα την επομενη μερα θα ειναι οτι πρεπει:D εχουμε κ πληροφοριες οτι παιζει να ανοιξει κ ενα μαγαζακι π θα κανει κ live κ τον ψιλοξερουμε καπως…αντε να δουμε:)

8O8O
εχω στα πλανα μου να ανεβω Γιαννενα (τοπος καταγωγης) γιατι ειμαι και ΑΕΚτζης για τον συγκεκριμενο αγωνα… Ετσι και κλεισει και το λαιβ εχω φυγει απο τωρα!!! :drunk:

http://www.youtube.com/watch?v=6DqPnBsUFV4 :metal:

Θα δουμε… :wink:

εχεις καταγωγη απο Γιαννενα κ δεν εισαι ΠΑΣ???8O Θα’πρεπε να ντρεπεσαι…[-X