Bouncing souls live in athens 02.05.10

Απο το official site της μπαντας…και απο οτι λεει στο αν…:D:D:D:D:D:D:D:D:D:p

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Αυτά είναι!

(αναμενόμενο βέβαια. κάπου το’ χε πάρει το αυτί μου.)

Χαχαχα εντομεταξύ κάτα πάσα πιθανότητα 10 μέρες πριν θα τους δω στο Βέλγιο :stuck_out_tongue:

και εγω τους ειχα δει σε φεστιβαλ ομως και δεν τους ειχα ευχαριστηθει…εδω θα ναι αλλιως:D:D:D

Ισχύει αυτό…

Οι μαλακία είναι ότι τα έξοδα εκείνη την περίοδο είναι πολλά…Θα δείξει

nai reeee epitelous ena kalo live

kai go mallon tha tous do groezrock:D :smiley:

Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε… Ρε τί’ναι αυτα που μας κάνετε Σαββατιάτικα!!! :stuck_out_tongue: Τί κουφές ανακοινώσεις ήταν αυτές σήμερα???

Bouncing Souls??? Της πουτάνας!!!

NAΙ Ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!8O8O
Επιτελους!!!
Εννοειται οτι καλυτερα μονοι τους παρα στο festival!!
Γλυτωσαμε και τα εισητηρια για Βελγιο…!
Ολοι εκει!!

" …Get up, now’s your chance, we are here and we make you dance,
you are not alone, this is our home… " :stuck_out_tongue:

Support: Xlos, Black Ocean

Anclub

gamisannnnnnnn

poli kalo live me arketo kosmo :D:D

opios dn irthe exase

Ισχυει σαν κλημα γαμουσε. Βεβαια η φωνη εχανε αρκετα:p

ΓΑΜΗΣΑΝΕ!!! Έτσι απλά!! True Believers (x2!!), Sing Along Forever, Lean on Sheena, Kids and Heroes, Gone, Better Days, East Coast! Fuck You!, Ballad of Johnny X… της πουτάνας, και τί δεν παίξανε!! Εντάξει απλά δεν περιγράφεται, οι τύποι είναι απίστευτοι!!Ακόμη δεν μπορώ να διανοηθώ ότι είδα Bouncing Souls στην Ελλάδα!!!

Και “Born To Run” για intro πρίν βγούν στην σκηνή παρακαλώ!! :smiley:
NEW JERSEY FOREVER!!! :smiley: :smiley: :smiley:

Βαλτε και μια δισκευη το Hybrid Moments των Misfits σε unplugged(η οποια πλακα πλακα ειχε επιτυχια).Γενικα σαν live μετραγε,οι τυποι το χουν ακομα μετα απο 23 χρονια.

Μακαρι να τους ξαναδουμε.

Συμφωνω με ολα τα παραπανω x5, απλα μια ερωτηση:

Ηταν αναγκη να παιξουν δυο φορες το True Believers???
Γιατι? Επειδη ειναι το χιτακι ή επειδη νομιζαν οτι οι αποκατω θα ηξεραν μονο αυτο?Και οταν λεει απο το μικροφωνο αν θελουμε να το ξαναπαιξουν γιατι φωναζω μονο εγω ΟΧΙ και ολοι ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙ???Εμενα με ξενερωσε αυτο πολυ!! Δεν θα μπορουσαν να παιξουν Punk in Vegas ή Night on Earth (απαραδεκτο που δεν τα επαιξαν) ή εστω Kid, Lowlife και μην πω και αλλα???

Μην με παρεξηγησετε, ειναι η αγαπημενη μου μπαντα μετα απο Ramones (RIP), ειναι απιστευτο που τους ειδαμε ( και οτι ειχε κοσμο το ΑΝ κυριακη ), απλα θα ηθελα κι αλλο!!!:lol::lol:

Μεχρι την επομενη φορα…