Box of wishes for Sofi_K

H glikia mas Sofi_K 'i allios “otan 3ipnao,3ipnaei mazi mou ke i zougla” exei tin giorti tis simera.

Mporite na tis euxi8ite…
Mporite na tin katarastite…

Apo mena kalo mou, den exeis tipota! :-#

:-({|= =D> Χρόνια Πολλά Κοριτσάκι!!Ό,τι επιθυμείς!Κάθε προσωπική κ επαγγελματική επιτυχία…! Να ’ σαι πάντα καλά , ευτυχισμένη…κ αν σε πειράξει κανείς εδώ είμαστε εμείς :wink:

Τι θα κερασει?

Ου ρε παρτάκια!!!

Χρόοοοονια πολλαααα Σοφάκι!!! Ό,τι επιθυμείς!!!

[size=1](θα είμαστε Texas το βράδυ έλα να κεράσεις… :roll: :lol: !!!)[/size]

happy name’s day στο πρώτο άτομο που αναγνώρισε την αξία kurt στο rocking.gr… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Χρόνια πολλά Σοφάκι ! Τι και αν μου τα χώνεις συνέχεια ? Ξέρεις πως σου έχουμε αδυναμία…

Πέρασε και από το Τέξας καθόλου ! Πιο εύκολα σε βρίσκουμε εκτός έδρας, παρά εντός των Τειχών…

Nai… Emeis 8a euxomaste “xronia polla” kai h Sofoula oute ena euxaristw! An8rwpines a3ies soy leei meta… Axaristh!
Xronia polla kopelia

Σοφάκι μου χρόνια σου πολλά κούκλα μου!
να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και οτι επίθυμεις να γίνει πραγματικότητα!
επίσης΄το τελεύταίο που είπε η μαρία ισχύει… :lol: [size=1](σπάμε κοκκαλα)[/size]

Χρόνια πολλά Σοφάκι… Σου εύχομαι όταν μεγαλώσεις να κρατήσεις αναλλοίωτη την ενέργεια και τον αυθορμητισμό που έχεις τώρα…
Επίσης σου εύχομαι να κρατήσεις σαν πολίτιμο φυλακτό ότι καλό σου έχει συμβεί…
Να ωριμάσεις να βάλεις στο ντουλάπι τους Nirvana…
Εurope αγάπη μου…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Επίσης το βράδυ να κρατάς φουσκωμένο πορτοφόλι
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

χρονια πολλα σοφια καπα!!!να χαιρεσαι το ονομα σου!! :smiley: :smiley:

Και το Καπα. Χρονια πολλα σου πολλα και οτι επιθυμας να το ’ βρεις.

Ειμαι πρωτοπόρα, πως να το κάνουμε…

Thanks a lot boys and girls!!! :smiley: :smiley: :smiley:
Λογω επισκεψεων δεν θα ρθω αποψε αλλα I hope to see you soon…(το κερασμα μετατιθεται, δεν ξεχνιεται) :wink:

Τις κακίες τις επιστρέφω! Ουστ!

Σοφακι μου χρονια πολλα, οτι επιθυνεις!!!
Και παντα με Guns!!! :wink:

Xρόνια πολλά κι από μένα Sofi κι ότι επιθυμείς. :slight_smile:

Kalitera… ime ke arostoula ke den fantazome na i8eles na vgo e3o sto krio ke to agiazi ke na koliso kana skorvouto.
Oso gia to kerasma, kali moy… ke na to 3exaseis to 8imounte autoi pou prepei…

Τις κακίες τις επιστρέφω! Ουστ!

Ki ego s’agapo… :lol:

Εμείς θέλουμε το καλό συγκεκριμένων αισθητηρίων οργανων σου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Distixos den exo ellinika edo poy eimai kai ta greeklish moy einai athlia, elpizo na katafereis na to diabaseis ayto!

Opws idi soy eyxithika loipon,

XRONIA POLLA & PANTA EROTEYMENA!!! (me kales epiloges opos tora, e?)

Tha mas leipseis apopse alla tha pioume stin ygeia sou! Ante kai na se doume sintoma ki esena…)

To club yperaspisis sou se periptosi kindinou ayksanetai, se prostateyoume oles!

Τι μάρκα καλτσόν φοράτε;

Χρόνια σου πολλά Σοφάκι! Να’σαι καλά, να περνάς όμορφα και να’χεις ότι επιθυμείς!!

χρονια πολλα καλα κ με υγεια! ολα τα αλλα ερχονται :wink: