Boy band οι Led Zeppelin!

Ετσι ακριβώς χαρακτήρισε το πρώην συγκρότημά του, ο Ρόμπερτ Πλαντ, συμπληρώνοντας μάλιστα πως δεν υπάρχει περίπτωση να επιχειρήσουν οι Led Zeppelin reunion. Οπως δήλωσε, προτιμά να παίζει τραγούδια τους με τη νέα του μπάντα, Strange Sensations, μπροστά σε 1500 άτομα?

“Μην νομίζετε πως μου έχουν προσφέρει τεράστια ποσά για να ξανασχηματίσω τους Led Zeppelin” δήλωσε ο Πλαντ. “Ούτως ή άλλως ποτέ δεν θα το έκανα. Τότε ήμασταν κάτι σαν boy band και πλέον δεν είμαι μικρό αγόρι. Προτιμώ η καριέρα μου να έχει κάποια αξιοπρέπεια μιας και είμαι 57 ετών”.

Ε δεν λεει και τιποτα παραλογο…

Α, ρε τα γαμημένα τα χρόνια.
Πάντως όσον αφορά το reunion, χωρίς Bohnam δεν γίνεται με τίποτα.
Τίποτα σε φάση No Quarter όμως θα μας έκανε να ψαχνόμαστε.
Και το τελευταίο του Plant είναι καταπληκτικό.

Οντως…

Καλα τα λεει ο ΑΝΘΡΩΠΑΣ! :smiley: :smiley: :smiley:

Gia na to leei o robert kati xeri.An ke dn simfono giati i led mono boy band dn itan.Kalitera pu dn simfoni me to reunion giati an ekanan afto pu ekanan i queen tha trogane bineliki.An ke me tus queen dn egine afto ixane i epitixia me ton paul rodgers.

oi queen den kanane reunion, pote skopevete na to katalavete?

ego den 8a elega oxi se merikes sinavlies led zeppelin me ton gio tou bohnam sta drums-alla me simvoliko xaraxtira, kati san filan8ropiko skopo i gia na timisoun ton bohnam…

Λατρεύω τους Zeppelin… Μάλιστα μία περίοδο 1994 νομίζω, δεν άκουγα τίποτε άλλο εκτός απ’ αυτούς… Αλλά ο Plant μας έχει συνηθίσει στις ηλίθιες δηλώσεις… Όπως τοτε που κατηγορούσε τον Coverdale ότι τον αντέγραφε…
Τα ίδια λέει και τώρα… Λες και έκανε κάτι σοβαρό από τότε που διαλύθηκαν οι Zep…

Η δουλειες που εκανε δεν ηταν καθολου ασχημες.
Οχι επιπεδου Zeppelin αλλα…

ουτε ασχημες αλλα ουτε κατι φοβερο.
Γενικα ειναι μετριμενοι οι τραγουδιστες που ξεκινησαν προσωπικη καριερα κ κανανε κατι τοσο αξιολογο οσο με τα group που επαιζαν.

__ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ… Τι να πω ΜΑΚΑΡΙ!!! Κι ας μη τους δούμε και live, έστω σε dvd /cd να το έχουμε (αλλά αν κάνουν μία tour και τους δούμε… τότε… δεν έχω λόγια…). Βασικά είχαν κάνει κάτι σαν αυτό που αναφέρεις, σε “γεννέθλια” ή επέτειο θανάτου του Bohman … Πρέπει να ήταν υπέροχα… :frowning:

Ναι το ειχα ακουσει κι εγω αλλα αν θελουν να το επαναλαβουν σιγα μην ερθουν εδω

Oταν θα δουμε Blackmore με Dio … τοτε θα το δουμε κ αυτο
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

ypokimenika den pistevo pos oi zeppelin(ena apo ta agapimena mou sigrotimata)
an ekane regroupe…(esto kai gia sinavleies) den tha apedide…
to mono pou evgaze apo tin oloi istoria tha itan ta xrimata…

pare paradigma the doors simera…
den apodidoun opos palia …an kai einai logiko na einai fiska oi sinavlies…
den einai kai opoiodipote sigrotima…

den iparxun doors

mia xara ta leei…ola ta megala group(ektos apo liges eksereseis) afton ton dromo akolouthoun kai ine apolitos logiko

na sas po tin alithia mou, den me pire kai apo kato…tha katafero na synexiso tin zoi mou xoris reunion led… :slight_smile:

Προς νέους user

Aν είχαν κάνα ωραίο γκομεςνάκι οι Zeppelin να δείτε πόσο από κάτω θα την έπαιρνε…
Που πάτε ρε με τον ασχημομούρη τον Plant…
On topic. Προσωπικά δεν θα ήθελα με τίποτα reunion όχι γιατί έχει πεθάνει ο Bonham αλλά γιατί είμαι σίγουρος ότι θα χαλάσουν το όνομα τους, αφού δεν θα μπορέσουν να γράψουν κάτι καλό… (έχουν να το κάνουν από το In through the out door). Όσο για live δεν θα με πολυχάλαγε