Braindead vs Robin hood men in tights

men in tights…το ειχε σημερα sτο mega τσανελε και το εχω δει καμια κατοσταρια φορες που λεει ο λογος αλλα δεν θυμαμαι αν ειχα γελασει πιο πολυ με αυτο η με το braindead…αλλα επειδη το δευτερο ειναι καλτοκαφριλα παει εκει η ψηφος!!

To men in tights είναι ΕΠΟΣ απο τις παιλές καφριλες του Τζακσον προτιμω το Meet the Feebles.

Braindead Peter jackson τέλος

  • άπειρο

Paquita: Your mother ate my dog
Lionel: Not all of it

:lol::lol:

Επειδή είμαι παντελώς γκέυ κι έχω δει το Men in tights 800 φορές και όταν ήμουν μικρός ήθελαν να γίνω Ρομπέν των Δασών, ψηφίζω αυτό.

Επιπλέον, αγαπάω Mel Brooks από εδώ μέχρι το άπειρο. Σχεδόν όλες τις ταινίες του. Το Humor του έχεί μία καμενιά αξεπέραστη…

Μονο σε μια ταινια γελουσαμε και χτυπιομασταν στα πατωματα τοσο πολυ που η γειτονισα καλεσε την αστυνομια, και αυτη ηταν το Braindead (και Bad Taste φυσικα).

Επισης ηταν η πρωτη φορα που η τοτε κοπελια μου, γελουσε τοσο πολυ, που ακουστηκε… ξερετε τι :stuck_out_tongue:

I KICK ASS FOR THE LORD ΡΕΕΕΕΕΕ :lol::lol::lol::lol:

Ωραια και τα 2 αλλα…BRAINDEAAAAAAD ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!! :stuck_out_tongue:

χαχαχααχχα…ε μα…απο σενα δεν περιμενα τπτ λιγοτερο ζομπιλοβερ!!:stuck_out_tongue:

Tι;

Ον τοπικ: Μόνο το Men in tights έχω δει.

Iεροσυλια η συγκριση.Ασφαλως Braindead!!!

Κατι σαν αυτο, αλλα χωρις τα χερια :stuck_out_tongue:

Ναι… και εμένα εκεί πήγε το μυαλό μου αλλά μετά σκέφτηκα πως αφού γελούσε τόσο δυνατά δεν θα έπρεπε να ακουστεί… :stuck_out_tongue:

Καιτη Γαρμπη ή Black Witchery ?

ε braindead. Το γέλιο ( = κυλιέμαι στο πάτωμα κυριολεκτικά) που έχω ρίξει με αυτή την ταινία συγκρίνεται μόνο με την τελευταία εκπομπή του καναλιού 67. respect:!: