Brand New - The Devi and God are raging inside me

Λιγων μηνων αυτο το διαμαντακι που βγηκε απο τους Brand New απο το Long Island και σιγουρα εκανε αισθηση στο rock στην Αμερικη δινοντας μια νεα ροτα στον αγαπημενο μου ηχο που ειναι το us alternative rock. Δεν μπορει να τους βαλεις ευκολα ταμπελα και μεχρι τωρα αναφερονται σαν απλα rock κατι που εμενα μου αρεσει ιδιαιτερα. Αφησαν δια παντος πισω τους το emo παρελθον.
Απιστευτες στιγμες ανεξαρτητου ηχου με δοσεις ψυχεδελειας τα Degausser , Limousine , You Won?t Know και Luca. Ηδη πολυ πετηχυμενο και χαιρομαι για αυτο και προτεινεται στους λιγους που ακουνε αυτο το ειδος.

Eιναι κριμα ενας απο τους σπουδαιους ροκ δισκους των τελευταιων μηνων να μην παιρνουν ουτε μια απαντηση οποτε το επαναφερω .
Δεν ειναι κακο να τσεκαρετε . Ανεξαρτητος ηχος και ιδιαιτερος… Τσαμπα ειναι 8)

Οντως εξαιρετικοι και ενα απο τα next-buys μου σιγουρα. Thanx daz και τσεκαρετε και οι υπολοιποι φιλοι του αλτερνατιβ…

Φοβεροί…Γεια σου ρε Daz…:wink:

Άστα αυτά ρε παλιοποζερά :lol: :stuck_out_tongue: :smiley:

Πεστα…:lol:

Behold κυριοι… Οι γνωστοι λομπιστες Θεατρακηδες (ηλιοκαμενοι μαλιστα :blow: ) μου ηρθαν ξεκουραστοι και μου την ξαναπεφτουν με ανιερες επιθεσεις [-X

Οχι κυριοι Θεατρακηδες δεν μασαω και ναι ειμαι παλιοποζερας αλλα για να ειμαστε πιο συγκεκριμενοι Αοροποζερας για να σας διδασκουν μουσικη ο Lukather και η παρεα του (οσα δεν φτανουν οι Θεατρακηδες τα κανουν κρεμασταρια[-X )

Ον τοπικ…Εψαχνα να βρω το τοπικ για το καινουριο των Riverside και επεσα σε αυτο και το ξεθαψα. Τωρα γιατι εψαχνα το αλλο…δεν θυμαμαι (TERROR8O ) :naughty:

Απο τις καλυτερες κυκλοφοριες του 2006, το ακους απο την αρχη μεχρι το τελος το cd.

Λεπον,

Την τελευταια βδομαδα το ψιλολιωνω το δισκακι κι εχω να πω οτι ειναι οντως εξαιρετικο στο ειδος του. Οσοι γουσταρουν alternative pop/rock οφειλουν να το ακουσουν. Jesus και Degausser τα αγαπημενα μου κομματια…