Brant Bjork - Planet of zeus - The Dive 10/6/2010@An Club, Θεσσαλονίκη 11/6@8Ball

[SIZE=“3”]OOOHHHHH Yeahhhh!!![/SIZE]

Ναι έρχεται από τα μέρη μας ο τρελάρας ! :yahoo:

http://www.myspace.com/brantbjorkandthebros

Μακάρι να μας έρθει και ο Γιαννάκης ο Γκαρσίας τώρα που παίζει και special Kyuss setlist… :papas:
Μπείτε στο http://www.myspace.com/garciavsgarcia και ψηφίστε κι εσείς τώρα !
Όχι ότι θα γίνει κάτι αλλά λέμε τώρα…να ζούμε με το όνειρο τουλάχιστον!

Για Σαλόνικα τίποτα;;;;

Ωραια τα νεα…Αν και πολλα τα εξοδα θα δουμε.

απ οτι βλεπω στο προγραμμα λιγο δυσκολο μου κανει για Σαλονικα…γαμω το διαολο παλι στην απεξω…
αλλα οπως ειπα και στις φημες αυτη τη φορα δεν το χανω με τιποτα…
θα επανορθωσω ισως γτι μεγαλυτερη χαμενη συναυλια μεχρι τωρα

[SIZE=“3”]ΨΗΦΙΣΤΕ [/SIZE]

this year’s rockwave.

ώπα, δεν το έπιασα αυτό… ευχή ήταν το παραπάνω ή … ???

ή, αλλά να μείνει μεταξύ μας.

:o [SIZE=“3”]Τι είπες τώρα !!![/SIZE] :dizzy:

Φίλε ΒΑΝ , με έκανες να βρέξω το βρακάκι μου…

Βασίζομαι σε αυτό που είπες αλλά θα το κρατήσω για τον εαυτό μου :-# (μόκο!)

"I’ve got a war inside my head
It’s got to set your soul free " :–

Ίσως μαζί με sleeping karma.

Αθηναίοι κουφάλες…

[ul]
[li]Radio Moscow
[/li][li]Gentlemans Pistols
[/li][li]Saint Vitus
[/li][li]Count Raven
[/li][li]Russian Circles
[/li][li]Om
[/li][li]Brant Bjork
[/li][li]Church Of Misery
[/li][/ul]

Θεσ/νίκη δεν ενδιαφέρθηκε κανείς για τα παραπάνω;

αυτοι θα ειναι ο λογος για να παω στη συναυλια,ο τελευταιος δισκος τους ειναι πολυ καλος…

Kαλή φάση, πέρυσι δεν μπόρεσα να πάω, τώρα θα επανορθώσω!

Πόσο κόσμο θα μάζευαν αυτές οι συναυλίες?

Αυτη τη φορα δεν το χανω. Και μετα απο δυο μερες church of misery. Καθολου ασχημα αλλα δεν θα ξαναβγω για κανα μηνα :Ρ

Πέρυσι δεν τα κάτεφερα αλλά κατά πάσα πιθανότητα φέτος εκεί θα είμαι. Πόσο κάνουν τα τικέτια είπαμε;

Χώρος και εισιτήρια δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα. Λίγη υπομονή. Για κανα An το κόβω πάντως. Κλασσικά…

εδω στη θεσσαλονικη θα μαζευαν 50-10 ατομα βαρια βαρια… τι να ερθουν να κανουν ρε συ?

Οσο για Garcia μη τρελαινεστε τοσο ρε παιδες. Δεν ειναι Kyuss. και προσωπικα δεν θα ηθελα να τον δω να τραγουδαει kyuss,Unida,Slo Burn k Ηermano με την μπαντα τη συγκεκριμενη (δηλ με νταμερ κ μπασο απο Agua de anique).δεν ειναι στονεραδες, δεν εχουν την νοοτροπια αυτη και το feeling.

Έχεις δίκιο μεν, αλλά προσωπικά θα ήμουν κάτι παραπάνω από ευχαριστημένος να δω έστω και το 1/4 των Kyuss. Μιας και για reunion δεν το κόβω στο κοντινό μέλλον, αφού ο Josh τη χαλάει τη δουλειά (οι υπόλοιποι κατά καιρούς έχουν δηλώσει πρόθυμοι).
Δεν έχω δει Garcia και θα πούλαγα την ψυχή μου για να ακούσω αυτή την αλήτικη φωνή από κοντά να ξεσκίζει τα παλιά κλασσικά κομμάτια. Από την άλλη, δεν έχω δει και το τωρινό lineup για να κρίνω.

Ιδεα δεν εχεις. O Rob και ο Jacques παιζαν στους (διαλυμενους εδω και χρονια) Celestial Season.

Πως; Που; Ποτε;

Κύριοι νομίζω πως τη Δευτέρα 19 Απριλίου έχετε έναν καλό λόγο να περάσετε από το ΑN στα Εξάρχεια. 8)