Breach

χαχαχαχαχαχαχαχα μλκ εισαι μεγαλος θεος στα @@ σου ολα εσυ εισαι πιο ‘παρτα’ κ απο μενα

λοιπον μαστερ εβαλα να κατεβαινει το kollapse αμα δεν ειναι πολυ χαρντκορ θα το παλεψω γιατι ειμαι too old for this shit

επισης κατεβασα κ το προηγουμενο απο μινσκ να χαρει η αιματοβαμμενη ιστορια

αλλα τωρα ακουμε φελα κουτι να χαλαρωσει λιγο το κεφαλι απο τις κιθαρες

να πω επισης οτι ειστε 5-10 ατομα εδω μεσα που τη ψαχνετε παραπανω περα απο ‘στεγανα’ κ σας παω φουλ (που θα ελεγε κ ο christslave)

αλλα με τετοια μυαλα σας βλεπω να καταληγετε με γκομενες-σκυλουδες :lol:

αγαπάμε σκυλούδες. 8)

δεν θελω να γινομαι awake(νο οφφενς μαν, σ’ αγαπαω περισσοτερο απ’ τους μεηντεν) αλλα ξεθαψα το κολλαπς και ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ ΟΛΟΥΣ.

Που ν’ακούσεις και vinyl rip.

εχει βγει σε ελπι;

Δεν ξέρω, εγώ τα έχω σε flac :stuck_out_tongue:

πόσο γαμεί αυτό το κολάψ.

Τρομερά αγαπημένη μπάντα!

Για It’s Me God και Venom, τσακώνομαι συνέχεια με το άλτερ ίγκο μου, για το ποιο είναι το καλύτερο. Και τα 2 είναι γαμηστερά τέλεια και κάθε φορά που ακούω το ένα θεωρώ ότι είναι καλύτερο του άλλου.
Ίσως, με το πιστόλι στον κρόταφο, να έλεγα Venom, μόνο και μόνο επειδή είναι το πρώτο που άκουσα και έχει πάρει και συνολικά περισσότερες ακροάσεις.
Kollaps αγαπάω, πιο μεστός και κατασταλαγμένος ο ήχος, αλλα έρχεται μετά.
Outlines και Friction, έχω ακούσει λίγο και δεν με τρέλαναν.
Επίσης, εύφημος μνεία στο Godbox EP, που γαμάει και δέρνει.

Ορίστε και κομματάρα με μπασογραμμή να τη ρουφήξεις από τη μύτη: http://www.youtube.com/watch?v=sd1N3UXIWMk
Για κάποιο λόγο είναι από τα κομμάτια που πήγε κατευθείαν το μυαλό μου όταν άκουσα το Terra Tenebrosa.