Breaking Bad

κατεβάστε να δείτε και το πρώτο talking bad. 20λεπτη εκπομπή που θα μεταδίδεται μετά από κάθε επεισόδιο φέτος. Στην πρώτη καλεσμένος ο Vince Gilligan.

Φτάνουμε στο τέλος ρε πούστη μου

http://www.youtube.com/watch?v=3M6yoeOglNw&feature=player_embedded

χαχαχαχα τέλειο το βιντεακι

α ψ ο γ ο

Πρόβλεψη για το φινάλε έτσι να μην το πάμε ξεροσφύρι και να χουμε ένα ταλεγαγω να περιμένουμε:

Η ρικίνη, ως τέλειο όπλο του Τσέχωφ, γίνεται ο τρόπος που αυτοκτονεί ο Heisenberg, καταπίνοντάς την πριν πάει να μακελέψει όποιον θέλει να μακελέψει με το M60 :slight_smile:

[SPOILER]Δεν είναι απίθανο. Γενικά νομίζω ότι το σενάριο της αυτοκτονίας παίζει για φινάλε.[/SPOILER]

Γάμησαν και τα δύο.

[SPOILER]Τρομακτική η πρώτη σκηνή του 9ου επεισοδίου, σε πιάνει μελαγχολία σαν να έχεις ζήσει προσωπικά ο ίδιος χρόνια σε αυτό το σπίτι και να το βλέπεις έτσι. Το πλάνο με το γκραφιτι “Heisenberg” από τις πιο ανατριχιαστικές σκηνές της σειράς.
Συγκλονιστικός ο Dean Norris στο επεισόδιο και μάλλον θα ναι η ευκαιρία του να πάει ένα γαμημένο βραβείο επιτέλους.
[/SPOILER]

Πραγματικά το βραβείο για 2ο αντρικό φέτος το αξίζει ο Norris, έστω και από αυτά τα 2 επεισόδια.

Ανατριχίλα η σκηνή με

[SPOILER]την Μαρί να ρωτάει την ΓΑΜΗΜΕΝΗ την Σκάιλερ (Σκάιζενμπεργκ από χθες) από πότε ξέρει για τον Γουόλτ, η σκηνή με το μωρό, και το ‘You have to get him’ Μετά είχε διαφημίσεις και χάιδευα τις τρίχες μου να ηρεμήσουν[/SPOILER]

tread lightly.-

Αρχαιοελληνικά σύμβολα και στο breaking bad, είμαστε παντού!

Ρε μαλακες της πουτανας εγινε παλι.
Συνεχίζουν. Καθε σεζον και καλυτερα. Δεν μπορω να φανταστω τι θα γινει στο τελος

Φοβερά και τα 2 νέα επεισόδια! Ο Xank έδωσε ρέστα!

Όλα τα τελευταία επεισόδια θα είναι ένα και ένα πιστεύω.

Δείτε και τα talking Bad, μετά από κάθε νέο επεισόδιο.

[SPOILER]Μετά και το 5.10 αρχίζω να πιστεύω τελικά οτι ο Walt θα την πληρώσει από την Lydia και τον Todd και οχι απο τον Jesse και τον Xank. Οταν παίρνεις οπλοπολυβόλο θες να τα βάλεις με πολλούς. O τελευταίος δεν έχει αποδεικτικά στοιχεία όπως είπε ο ιδιος και ο Jesse είναι στον κόσμο του. Αυτό το παληκάρι ο Walter Jr. που βρίσκεται;[/SPOILER]

[SPOILER]

[SPOILER]τελειωνει το πρωινο του ακομα[/SPOILER]

Πω τα 2 τελευταία είναι ο ορισμός του Breaking Bad. Αργή δράση με άπειρη ένταση και συναισθήματα. Ερμηνιάρες από όλους, ειδικά από Dean Norris. Δεν μπορώ να φανταστώ τι θα γίνει στο τέλος. Χαμός.

Δε θελω να ξερω τι σκεφτεται ο Norris σαν ηθοποιος ωστε να κατορθωσει να βγαλει στο γυαλι αυτο το βλεμμα.Ειναι πιο ψαρωτικο κι απ του Τουκο.

ναι ομως δεν γινεται να βγαζουν δεκαπενταλεπτα επεισοδια

Κι εγώ συμφωνώ σε αυτό. Τι κοροϊδίες είναι αυτές; Και λυπάμαι και τους Αμερικάνους, πληρώνουν συνδρομή για 10λεπτα επεισόδια. Έλεος.

Τι εννοείτε ρε guys;

καπου το χασα

οτι περνανε πολυ γρηγορα τα 47 λεπτα