Breaking Benjamin

Αδερφε διαβασε τους κανονες, γιατι ψιλοαπαγορευεται αυτο που κανεις. (ασχετα απο το γεγονος πως ολοι το κανουν :–)

Οι Breaking Benjamin Τα Σπάνε!!!Το Αγαπημένο Μου Σιγκρότημα!8):metal::lightsabre:

:metal:So Cold+Blow Me Away+Breakdown=The Best of All:metal:

Εγώ μόνο αυτό έχω ακούσει και τα σπάει.

Ντάξει σκάω, φρήντομ το είδες ε?

Κομματάρα δισκάρα τα έχουμε ξαναπει!

Συνεχίστε τη κουβέντα σας:P

Το Phobia ειναι τρομερος δισκος…Σιγουρα ενα απο τα αγαπημενα μου συγκροτηματα στον alternative χωρο…Breath, Polyarmorous, Diary Of Jane, Topless και αλλα πολλα ειναι πολυ καλα και δυνατα κομματια!

Greetings and Happiest of 2009’s to all you Benheads! Its been far too long since any update and I wanted to let you all know where we are at and heading.

The songs are shaping up nicely and we are finally ready to get into the studio over the next few months. We don’t have a date for the release but hope its ready by summertime.

We will be doing some cool stuff with the Shallow Bay and Cage Rattle to give everyone a glimpse into studio life via live webcast and chat. Please stay tuned as the announcements will be coming in short order.
All my best, castaway

:bounce:

Μπαντάρα με απλά λόγια!
Έχω φάει τρελό κόλλημα εδώ και μια βδομάδα(είμαι n00bas ακόμα).
Πολύ καλοί όλοι οι δίσκοι, με αγαπημένο το Saturate.Χωρίς όμως τα υπόλοιπα να έχουν να ζηλέψουν πολύ.

Breath,Medicate,Polyamorous,Next To Nothing,Water,Phase,Blow Me Away(Halo 2 Soundtrack),So Cold,Simple Design,Break My Fal,Sooner Or Later,Rain,The Diary Of Jane,Evil Angel,Unknown Soldier,
τα κομμάτια που ξεχωρίζουν λίγο από τα υπόλοιπα.


Now playing: Transcending Bizarre? - The Music Of The Spheres
via FoxyTunes

αν και ολη τους η δισκογραφια αναπαυεται στον σκληρο μου δισκο εχω ακουσει μονο τα blow me away και diary of jane που ειναι πολυ ομορφα τραγουδια.Στο μελλον θα τους ψαξω περισσοτερο

έχουν πολύ καλά κομματακια και στα περισσότερα συμφωνώ με αυτά που έγραψε ο angel όποτε checkare αυτά για αρχή αν θες:)

Πριν λίγες μόλις μέρες άκουσα για πρώτη φορά, και μου αρεσαν πολύ. Δε θα λεγα οτι κάνουν τη διαφορά ή κάτι τέτοιο, έχουν όμως πολύ ωραία τραγούδια και λίγο πολύ θα αρέσουν σε όλους όσους γουστάρουν τέτοια μουσική. Τα Saturate και Phobia πάρα πολύ καλοί δίσκοι εξίσου…

δεν τρελαινομαι κιολλας…το diary of jane μου αρεσει μονο…μου την σπανε λιγακι ομως γιατι εχουν κανει cover σε παρα πολλα τραγουδια των godsmack…και τα γαμανε κιολλας!!!δεν συκγρινεται ο τραγουδιστης τους με τον Sully Erna…

δν ξερω τι λενε οι αλλοι εγω παντως λεω οτι το συγκροτημα γαμαει

καλοι καλοι το diary of jane ,so cold ,breath ειναι τα καλυτερα τους.πριν κανα 2 χρονια ειχα τρελαθει με αυτους αλλα τωρα σε χαλαρο τεμπο.Το mad εντωμεταξυ δεν εχει παρει μυροδια απο κατι τετοιεσ αξιολογεσ μπαντεσ και παιζει μονο αυτα που πριν χρονια ελειωναν τα MTV του εξωτερικου…και τα ξερουν και οι πετρες…

To τραγουδι τους απο το νεο τους album που το περιμενουμε τον Σεπτεμβρη,δεν ειναι αρκετα καλο,αλλα ελπιζουμε τα υπολοιπα κομματια του δισκου να μας εντυπωσιασουν περισσοτερο…
:arrow:http://www.youtube.com/watch?v=PNFCODsZiRQ

χμμ εμένα αρκετά μου άρεσε και ελπίζουμε να είναι καλός ο δίσκος, όπως και τα προηγούμενα και μετά να τους δούμε εδώ(γελάμε τώρα)…


Now playing: Breaking Benjamin- I Will Not Bow
via FoxyTunes

στη δεκαπενταδα μου ανετα :smiley:

αντιθετως με το 3 days grace =/

Eσενα σε μισω ολο και πιο πολυ.:stuck_out_tongue:

Αλλα για να λεω και την αληθεια το φετινο 3dg ηταν ψιλοφουσκα.Καποια καλα κομματια και αυτο.Το νεο breaking δεν το εχω ακουσει αλλα ωντας μεγαλος φαν παλιοτερα θα του ριξω ενα ακουσμα8)

Αγαπάμε!

Υπερπιασάρικα κομμάτια!
Heavy κιθάρες!

Ό,τι πρέπει όταν θες να ακούσεις κάτι " εύκολο " για να σε ανεβάσει.

Τα σέβη μας

νόμιζα πως μόνο εγώ ήξερα αυτό το συγκρότημα…:lol:

μια κομματάρα που μου έχει κολλήσει είναι το “Dance with the Devil”:!: