Bring Epica to Greece

to parakatw petition tha stalthei ston kitharista twn Epica Mark. apla balte tin ipografi sas afu diafasete tin arhiki selida tu petition.

oriste to link http://www.petitiononline.com/epica/petition.html

Αλλα αντι αλλων , και γιατι το λεω αυτο ? Αγαπητε φιλε / φιλη αυτο μπορουσες να το ανοιξεις στα διαφορα και οχι στο black list , μιας και εδω βριζουμε τις μπαντες , και απο οτι υποθετω εσυ θελεις να ερθουν στην Ελλαδα.

ok, sorry, den to iksera, eimai newbie. Isws to metaferei kapoios moderator. :roll:

Ελεϊνή μπάντα με απαίσια τραγούδια και μεγάλο μωρό για τραγουδιάρα. Πήρα πριν κάτι μήνες το Dvd της μπάντας μόνο για να την βλέπω. Έχω δεί μόνο όσα πλάνα εμφανίζεται ή μιλάει το ύψιστο μωρό με το όνομα Simone Simmons. Να έρθουν οπωσδήποτε διότι πρέπει να του την φάμε του ξενέρωτου και ατάλαντου κιθαρίστα που τα έχει μαζί του. Την παντρεύομαι στάνταρντ. Φαντάζομαι ότι και το παλικάρι που έκανε το thread γι αυτό θέλει να έρθουν. Μου είναι αδύνατο να πιστέψω ότι υπάρχουν άτομα που τους αρέσει αυτή η μπάντα αλλά και αν συμβαίνει αυτό καλό είναι να μαζεύονται πολλοί για να έρθουν εδώ και εγώ να γνωρίσω από κοντά και να απαγάγω την Simone.
Αυτά!

m aresei o tropos skepsis sou…kala i kyria tade…kanas antras tis prokopis paizei sto sygrotima…arnoumai na pigaino se synavlies pou den exei esto ena gomenaki tis prokopis na varologaei…an exei na ypograpso…allios ton poulo…

Γιατι ολοι να 'ναι κολλημενοι με την Simone? :roll:

Να γινω ομως αντικειμενικη… κουκλαρα. :? :stuck_out_tongue:

  1. Είναι γματη μπάντα και πίστεψέ το :stuck_out_tongue:

  2. Προφανώς δεν ήξερες ότι πέρυσι οι Kamelot είχαν εμφανιστεί στην Αθήνα και στην θεσσαλονίκη παρέα με την αγαπημένη σου ε? :twisted:

rainstreet λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω αλλά πέρυσι που το έψαξα είχα μάθει πως δεν ήταν οι Epica που είχαν κόλλημα να έρθουν αλλά οι Έλληνες που θα τους έφερναν καθώς -όπως κατάλαβες και από τις απαντήσεις- δεν φαίνονται και τόσο σίγουρη επιτυχία οι συναυλίες τους στη χώρα μας! Στην Ολλανδία πάντως τους προσκυνάνε :stuck_out_tongue: