BROCAS HELM live in Athens @ Κυτταρο 3 Φεβρουαρίου 2013

http://m.facebook.com/home.php?ref=m_notif&notif_t=event_mall_reply&__user=100003538141287&soft=jewel%3D2#!/events/485392148159809?ref=m_notif&notif_t=event_mall_reply&__user=100003538141287

έχει ανακοινωθεί και μια ακόμα μπάντα, οι vigilance και η μόνη πληροφορια που έχουμε μέχρι τώρα, η οποία είναι πολύ βασική, είναι ότι απαγορεύεται η είσοδος σε ΜΗ μυστακοφορους!!!

\m/

Χθες το βράδυ μετά από χρόνια άκουγα το “Ιnto battle” και σκεφτόμουνα ΠΟΟΟΣΟ γαμάτη ήταν η πρώτη συναυλία τους στο ΑΝ. Και σήμερα…τσουπ! μαθαίνω αυτό…

μονο αθηνα θα παιξουν? καμια επαρχια?

Αυτά είναι! Πρόπερσι, πότε ήταν, που είχαν έρθει, δεν είχα πάει. Αυτή τη φορά μάλλον δε θα κάνω το ίδιο λάθος. Πάμε ρε Brocas Helm αρρώστια!

Πόσες φορές έχουν έρθει έχει μετρήσει κανείς; Έχω χάσει τον λογαριασμό πόσες φορές τους έχω δει. Δεν νομίζω να τιμήσω αυτή τη φορά. Φέρτε Liege Lord ρε!!

4 - 5 φορες υπολογιζω. εγω το ψηνω για τριτη η τεταρτη φορα, Brocas ειναι εεγγυηση, εξαρταται απο το εισιτηριο ομως…

τους εχασα περυσι δυστυχως αλλα τωρα θα επανορθωσω!μεσα με τα 1000 :smiley:

είσοδος αυστηρά και μόνο με μουστάκι!!! μη δω αμούστακους φλώρους μέσα!!!

…ωραία, προλαβαίνω να ετοιμάσω ένα όμορφο μύστακα:p
…πλάκα-πλάκα αναμένεται ένα πολύ καλό live
:):!:

Για Θεσσαλονίκη τζίφος να φανταστώ…
[-X[-X[-X[-X

Προστεθηκαν οι REFLECTION και οι Ιταλοι AETERNAL SEPRIUM.

παιδες γιατι στο site του an εχει

02.02.2013 BROCAS HELM

κοιταζα κ τα support πάντως, κ οι ιδιες οι μπαντες λενε για 3/2 στο κυτταρο…

το live ειναι στο αν. αν μπορει καποιος ας διορθωσει το τοπικ

και οι wolfcry στο line up. άντε κι έχουμε να τους δούμε live πολλά χρόνια!

…υπέροχα:):!:

BUMP

ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΚΑΡΙΟΛΑΣ!!!

Γιατί δεν το βλέπω στο πρόγραμμα συναυλιών όμως??

γιατί δε το διαφημίζει το ρόκιν.

Ξέρει κανένας τι ώρες βγαίνει το κάθε συγκρότημα; επειδή θέλω να προλάβω τους Reflection αν φτάσω κατά τις 8:30 - 9:00 είναι καλά;;

οχι δεν ειναι καλα. να ερθεις απο την αρχη και να δεις ΟΛΕΣ τις μπαντες :slight_smile: