Browser games

Είμαι στη δουλειά / σχολείο . έχω μπροστά μ πισι με ιντερνετ . δν είναι κανείς στο μσν , έχω τερματίσει όλα τα παιχνίδια του friv , έχω βαρεθεί να σχολιάζω φωτογραφίες στο ΦΒ και στο ροκιν η πιο δραστήρια συζήτηση είναι το "τι φάγατε σήμερα ; " :?

είναι η στιγμή για ένα browser game ! :bounce:

εκτός από travian , tanoth , φυλετικές μάχες … τι άλλο υπάρχει ; θέλω κάτι διασκεδαστικό κ εύκολο να το μάθεις …

γενικά πείτε τι παιχνίδια φυλλομετρητή παίζετε … βάλτε τα λινκ για τα προφιλ σας και αφήστε την κουβέντα να κυλίσει …

(νομίζω υπάρχει τέτοιο θρεντ , έκανα αναζήτηση αλλά δν βρήκα τπτ :stuck_out_tongue: )

αν σου αρεσει το η προπονητικη κοιτα το hattrick,μερικα αλλα ενδιαφεροντα ειναι τα the crims,gradius 2,adventure quest worlds και kingdom of loathing

Adventure quest ιδανικό όταν βαριέσαι, έχουν και πλάκα τα animation!

ευχαριστώ πολύ παιδιά ! αλλά μόλις ξεκίνησα το farmerama … είναι πολύ ωραίο , θα κοιτάξω αυτά π προτείνετε κάποια στιγμή αργότερα ίσως ! :smiley:

Παιζω που και που The Crims, ειναι γερο καψιμο.

Δοκίμασε το Ikariam,το έπαιζα πέρισι είναι στυλ φυλετικές.

Παιζουν κατι φιλοι μου ενα παρομοιο. Τρελο καψιμο και εκει. Δε με τραβαει το συγκεκριμενο ειδος ομως. Με το crims μονο ειχα κολλησει ασχημα γιατι ειναι αλλη φαση τελειως.

Μπορείς να δοκιμάσεις το τάουερ μπλοξ απο φατσοβιβλίο,έχω φάει ατελείωτες ώρες με αυτο.

στο face εχει οντως κατι καλα, ειδικα με εκεινο το typing mania ή καπως ετσι ειχα φαει γερο κολλημα

Also try in facebook:

FarmVille (λιγο gtp αλλα είχα καεί κάποτε)

Rock free,γαμάτο,σαν guitar hero,έχει γαμάτα τραγουδάκια!

Γειά σας. Ολοκλήρωσα πρόσφατα την προσωπική μου ιστοσελίδα www.freegamesonline.gr που είναι ένα μικρό portal για όλα τα παιχνίδια φυλλομετρητή για τα οποία υπάρχει ελληνική μετάφραση. Θα χαιρόμουν πολύ για σχόλια και προτάσεις βελτίωσης.

Ξαναέπεσα στο αργό ναρκωτικό,το hattrick…

κλικ

έξυπνο,ποιοτικότατο,μακροπρόθεσμο…όπως μια καλή σειρά!!!

http://www.kongregate.com/games/synapticon/tyrant

Μεγάλο κόλημα ! :stuck_out_tongue:

Αν κάποιος παίζει ας έρθει να με βρει ! Έχουμε μια faction με τον φίλο μου και ασχολούμαστε πολύ ! AmNos λέγομαι .

Έλα ρε, εγώ παίζω(ή μάλλον έπαιζα) Tyrant. Επέστρεψα για λίγο πρόσφατα(lv26 είμαι) αλλά από ένα σημείο και μετά-βλέπε αποστολές 70-80 και μετά-έχει παλουκέψει άγρια με τα καινούρια abilities(αντίπαλος με enfeeble, γράψε λάθος και strike μαζί.Ε γαμήσου.) Ε δεν πρόκειται να κάθομαι με την ενέργεια που έχει να προσπαθώ όλη μέρα και να μην κερδίζω σχεδόν τίποτα.

Έλα μαζί μας ! Εγώ είμαι 32 και συνεχίζω 8) Είμαστε με ένα φιλαράκι και σαπίζουμε στην faction μας ! http://www.kongregate.com/games/synapticon/tyrant?source=finv&kv_apply=6435002 … Κάνε appl και έλα σε έμας και θα βοηθήσουμε :slight_smile: Ψάχνουμε members οπότε θα είσουν μεγάλη ανάσα :smiley: Είμαστε 170 rank

συνδυάζεις τα 4 βασικά στοιχεία (νερό ,φωτιά ,αέρας ,γη) και προσπαθείς να φτάσεις τα 230 . μπορείς επίσης να κάνεις log in με το gmail κ η σελίδα αποθηκεύει εκεί όσα στοιχεία βρίσκεις ! καλό κάψιμο ! :smiley:

http://www.ds-revolution.net/?view=register&ref=148

Οσοι ψηνεστε για rpg φαση, χωθειτε.

καλά δεν είναι ακριβώς μπραουσερ αλλά το world of tanks το παίζει κανείς;