Bruce Dickinson: What Does This Button Do? - Αθηνα - 04.11.19

Φιλιά πολλά να του δώσετε

1 Like

Οκ, για τον πούτσο πραγματικά οι τιμές, αλλά για όλες τις άλλες υπερτιμημένες συναυλιάρες του 70λεπτου διαβάζουμε “ναι αλλά αν κρατάς 1 ευρώ τη βδομάδα μέχρι τότε άνετα βγάζεις το εισιτήριο συν την μπύρα σου” και άλλα τέτοια αστεία, τώρα γιατί ο αφορισμός και ατάκες για ξεφτίλα και 10ευρα, δεν μπορώ να καταλάβω.

Καλά να περάσετε όσοι πάτε, εγώ πάλι θα το σκεφτόμουν μόνο αν είχε meet and greet η φάση.

1 Like

πεστα, ο τυπος ειναι ξεδιαντροπος

Δεν είναι και British Lion. Το σωστό να λέγεται.

4 Likes

Πείτε λίγο για τα ξεφτιλίκια του Bruce offstage να μαθαίνουμε κι εμείς οι ανίδεοι

4 Likes

Ακριβό, αλλά θα πάω.

Δεν περίμενα τίποτα καλύτερο. Σε αυτήν την μπίζνα, ακόμα και ο Μπρους είναι γατάκι μπροστά στους πρωταθλητές. Καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να τον υπερασπιστείς.

Για πες όμως και κανένα παράδειγμα

Μια σημείωση μια και πήρα το δικό μου μόλις, όποιος ενδιαφέρεται ας σπεύσει, αφού οι πρώτες 9 σειρές στην πλατεία έχουν ήδη πουληθεί.

Χαμός για τη βιβλιοπαρουσίαση!
Τελικά οι Ελληνες διαβάζουν βιβλία!!!

Αν έχει τα κότσια να πάει στη Μαλακάσα να την κάνει, να πετάξουν και καπνογόνα οι βιβλιοφάγοι.

Όλα τα καταλαβαίνεις εσύ…δεν σου ξεφεύγει τίποτα

3 Likes

θα δωσω 35 στο συνολο και θα παρω 2 βιβλια που θελω… Non Serviam ( 17€ ) & 50 CLASSIC METAL ALBUMS ( 18€ )

Ας μην αρπαζόμαστε χωρίς λόγο. Προσφορά και ζήτηση, δεν είναι τίποτα φιλοσοφημένο αυτό που γράφω. Αν τα εισιτήρια ήταν 15 ευρώ, θα είχε ξεπουλήσει σε λίγες μέρες. Αν ήταν 100 ευρώ μάλλον θα μαζεύονταν 50 άτομα. Μένει να δούμε τι θα γίνει με τις δεδομένες τιμές, προσωπικά θεωρώ ότι θα πετύχει παρόλο που αντικειμενικά είναι τσιμπημένες για Ελλάδα.

sold out θα ειναι μην το σκεφτεσαι

Μακάρι να πει το Alexander The Great, έστω acapella

Αντι να τελειώσει τον σόλο δίσκο έρχεται να μας πει της ιστορία της ζωής του από 39€ τα βιβλία είναι ήδη υπογεγραμμένα όσο για φωτό δεν νομίζω να κάτσει.Καλητερα να τα φάτε στα σουβλάκια

1 Like

Και μην ξεχνάτε ότι με 49 ειδαμε συναυλιαρα

2 Likes

To vip έχει και meet? ποιος ξέρει τι περιλαμβάνει.

Λογικά πρώτο τραπέζι πίστα και φωτό? Αντε και κανένα καλούδι πέρα του βιβλίου. Αλλά γενικά πιο φτηνά βλέπεις την μπάντα. (οκ ε΄γω θα είμαι εκεί αλλά εξώστη με την κυριλέ μπλέμπα)

1 Like