Bruce Dickinson: What Does This Button Do? - Αθηνα - 04.11.19

Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ IRON MAIDEN ΣΕ ΕΝΑ ONE-MAN SHOW ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 - ΘΕΑΤΡΟ ΠΑΛΛΑΣ, ΑΘΗΝΑ

  • Η προπώληση ξεκίνησε!-

What does this button do?
An evening with Bruce Dickinson - Featuring Q&A

Η High Priority Promotions παρουσιάζει ένα μοναδικό one-man show με πρωταγωνιστή την φωνή των Iron Maiden, Bruce Dickinson!

ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019 - ΘΕΑΤΡΟ ΠΑΛΛΑΣ

Η προπώληση ξεκίνησε!

ΑΝΩ ΔΙΑΖΩΜΑ (ΕΞΩΣΤΗΣ) - 39€
ΚΑΤΩ ΔΙΑΖΩΜΑ (ΠΛΑΤΕΙΑ) - 49€
ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΑΝΩ ΘΕΩΡΙΑ - 75€
VIP - 90€

Σημεία προπώλησης: highpriority.gr / ticketmaster.gr / Public / Τηλεφωνικό Kέντρο Ticketmaster 210 893 8111

  • Για αγορές μέσω internet υπάρχει επιβάρυνση 10% στην τιμή του εισιτηρίου

Αουτς, ακριβά εισιτήρια ε; Δεν θα τιμήσω, όσο κι αν θα ήθελα να είμαι…

Πανάκριβα. Να ήταν συναυλία πάει στο διάολο, αλλά τώρα για παρουσίαση βιβλίου/ stand up comedy δεν ξέρω

τι τιμες ειναι αυτες ρε;

Γελάει ο κόσμος με τις τιμές.Να έλεγε ολόκληρο το chemical να πηγαίναμε.

5 Likes

Θα ηθελα παρα πολυ να παω και σιγουρα θα θελει και η γυναικα μου. Η τιμη ομως ειναι απαγορευτικη για μενα, Χ2…

με 49 ειδαμε maiden

5 Likes

Αυστρια απο 47-75
Κροατια απο 31 - 53
Ουγγαρια απο 45- 77
Πορτογαλια 55
Ιρλανδια 41

απολυτως σοβαρα τωρα, ακομη και για τους φανατικους Maiden, υπαρχει περιπτωση να δωσει οποιοσδηποτε 50€ για να δει και μόνο τον Bruce να μιλαει ? Υπαρχει περιπτωση να εχει πανω απο 50 άτομα το event ?

Ναι.

4 Likes

Θα γεμίσει πιστεύω, απλά θα πάνε οι τρελαμένοι μαζί του και όσοι έχουν την άνεση.

ανετα θα γεμισει

Φθηνότερα είδαμε Μεηντεν :rofl:

2 Likes

50 ευρώ δεν έδινα ούτε αν ήταν με όλη του την μπάντα για λάιβ. Με κάνα 10άρικο μπορεί να το σκεφτόμουν.
Ας βάλουν και εισιτήρια για πίσω από τον εξώστη, έξω από την τζαμαρία, να τον βλέπεις κάπου στο βάθος με 25€. Ή οθόνες έξω από τον χώρο για την πλέμπα. Ό,τι αρπάξεις από τον καθένα, κέρδος είναι.

Ο τύπος είναι μόνιμη πηγή ξεφτύλας όταν δεν τραγουδάει. Αλλά στην τελική, αφού θα βρεθεί κόσμος να τα σκάσει, καλά τους κάνει.

2 Likes

Οι τιμές είναι με μπουκάλι ή χωρίς, ξέρει κανένας;

7 Likes

Μια πρόταση που δείχνει ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα με το ιντερνετ. Αλλά οκ… καλά μας κάνει ο -βαθιά ανάσα- ξεφτίλας (λες και ανάγκασε κανέναν να πάει ή θα αποφασίσει ο Ιγνάτιος και ο κάθε Ιγνάτιος που θα χαλάσει ο κόσμος τα λεφτά του)

13 Likes

Καλά να περάσετε

2 Likes
2 Likes

θεωρία της σχετικότητας; της βαρύτητας; σε επίσημο δελτίο τύπου… μάλιστα

1 Like

Υπερβολική, (για να το πω ήπια) η τιμή της εισόδου, αλλά πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον αφορισμό!

Είναι στα πλαίσια της επιβολής του newspeak αυτό, η κατάργηση των διφθόγγων, που είναι… περιττοί - άλλο αν χωρίς αυτούς δεν βγαίνει νόημα!

Εμένα μου είχε έρθει επίσημο έγγραφο από Δήμο, που έγραφε, μεταξύ άλλων, “η οικία σύμβαση”! Ήθελα να τους απαντήσω “γ*** το σπίτι σας και τη σύμβασή σας” αλλά συγκρατήθηκα!

3 Likes