Bruce Dickinson

Τι να λέμε τώρα, τα 3 τελευταία studio albums του είναι για μένα από τους καλύτερους heavy metal δίσκους της τελευταίας 15ετίας!

Το αγαπημένο μου είναι το “Accident Of Birth” για 3 λόγους! :respect:

  1. Ο μεγαλειότατος επέστρεψε στο θρόνο του METAL και είχε μαζί του και τον θεό Adrian!

  2. Αγόρασα αυτό το LP την μέρα που τελειώσα τις πανελλήνιες (4 Ιουλίου 1997) και είναι ο δίσκος που με μετέφερε από το λύκειο σε μια τελείως διαφορετική ζωή!

  3. Μια εβδομάδα μετά (11 Ιουλίου 1997) τους είδα live στη Ριζούπολη και εξακολουθεί να είναι ένα από τα πιο αξέχαστα lives που έχω δει στη ζωή μου!

Το “Μagician”, το “Road To Hell”, το “Darkside…” και το “Μan Of Sorrows” είναι ανυπέρβλητα έπη! :bow:

Και τα πρώτα 2 albums μου αρέσουν πολύ! :yes:

Αυτό που χρησιμοποιώ για φρίσμπι είναι το “γιατί ρε Bruce μας το κανες αυτό;” “Skunworks”… [-X

ο οποίος adrian είναι και scorpionιστής ε!!!
μην ξεχνιόμαστε!!!
κυκλοφορούσε με μπλούζα lovedrive και λουρί κιθάρας με rudolfιακό κεραυνό:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Δεν μας νοιαζει ρε φιλε!:stuck_out_tongue: :lol:

Εγω ψηφιζω Chemical wedding που ειναι το αγαπημενο μου
μετα Tyranny of Souls και Accident Of Birth!
To Skunworks δεν το εχω ακουσει!

δε χάνεις και τίποτα!ούτε ο Bruce παίζει να το άκουσε μετά:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Λες?Ξερω και ατομο που του αρεσει!αλλα δεν εχει ακουσει τα αλλα!Δεν καρφωνω παντως!:roll: :roll:

καρφωσε ρε αν τολμας!! :lol: :lol: μια χαρα ειναι το Skunkworks κι’αμα το ακουσεις θα σ’αρεσει και σενα. εμενα προσωπικα μου θυμισε λιγο Theater…

chemical wedding απλα το καλυτερο

Δεν είναι τόσο κακό όσο λένε όλοι, απλά πολύ διαφορετικό.

Σίγουρα δεν είναι το καλύτερό του αλλά έχει αρκετές καλές στιγμές.

Ξαναέβαλα σήμερα να ακούσω Dickinson γενικότερα και συνειδητοποιώ ότι από το Tyranny Of Souls μου αρέσουν πολλά κομμάτια και μάλλον έκανα λάθος πού ψήφισα το Balls… Τέσπα λάθη είμαστε ανθρώπους κάνουμε :roll:

Simfono.Ithele na dokimasi kati diaforetiko mexri na bri to xaraktira pou tou eprepe sta accident of birth kai chemical wedding.To album exi ontos ligo ixo dream theater kai xaraktirizete apta fast track pieces,mikra alla poli orea.Oi korifes einai to Strange death in paradise,Meltdown I will not accept the truth,Octavia,Solar confinement,Inertia,Space Race,Back from the edge.Ayta einai sigoura gamata kommatia pou tha sas ftiaksoun ti mera

ma eipes"Darkside of Aquarius οποτε Accident of Birth"Ego kai o ipolipos kosmos etsi katalabe.Tora mpori na enoouses alo kai na grapses alo.De pirazi kanoume kai lathi:p

Ontos.Kai ama to paratirisis opote pige stous maiden kai ston dickinson ekane epitixia.:P.Itan stous maiden apto killers,alla tragoudia egrapse Sto The number of the beast,piece of mind,powerslave,somewhere in time,7th son.Meta efige kai arxise i katrakila.Pige ston dickinson kai egine to accident of birth kai chemical wedding.Meta ksana stous maiden gia ta fovera album.:PLete aytos na tan to klidi?

Mono sti solo cariera tou sto ASAP den ekane kai polla.

Bασικά μόνο εσύ το κατάλαβες…

:wink: :lol:

οποτε=συμπερασματικος συνδεσμος

Αρα,η πληροφορια που μου εδωσες στην πρωτη προταση βγαζει το αποτελεσμα της δευτερης

ΠΙΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ

“To darkside of aquarius all time favourite opote accident of birth”

ΔΗΛΑΔΗ

Το οτι το darkside of aquarius einai all time favourite φερνει το αποτελεσμα του οτι ψηφιζεις accident of birth

Αυτη ακριβως ειναι η σημασια της προτασης που εδωσε#-o ς.Για να μαθεις να παραδεχεσαι το λαθος σου.

Παραδεξου το επιτελους ρε Davidian να ησυχασουμε!

Του το εξηγω γιατι στο τελος θα με βγαλει και μαλακα,οτι καταλαβαινω οτι θελω καταλαβες?Ενω στη πραγματικοτητα αυτος ειναι ο μαλακας που δε ξερει να μιλαει και να γραφει

Ε ρε γλέντια…

Επιτελους!! Πολλη ησυχια ειχε πεσει στο φορουμ τελευταια…

Ρε φιλαράκο οκ…Οτι πεις…Μάζεψε λίγο την γλώσσα σου όμως οκ?(Φιλικά…)

:wink:

ΟΚ αλλα για δες"Bασικά μόνο εσύ το κατάλαβες…:wink: :lol: "Αυτο μου φανηκε σαν μια ευγενικη βρισια δεν νομιζεις?Ενω ειναι ξεκαθαρο οτι εγω ειχα δικιο?

Απαντα ναι ι οχι?