Bruce Lee

Ιδου κι ενα θρεντ για τον αδικοχαμενο θρυλο των πολεμικων τεχνων.Πιοα η γνωμη και η αγαπημενη σας ταινια του?

:bow2::bow2::bow2:

Το Way of the Dragon που πλακωνεται με τον Chuck Norris ειναι κορυφη,γιατι πολυ απλα τον σακατευει στο ξυλο.

:bow2::bow2:

αυτη η ταινία ειναι προβοκατορικη ο Τσακ Νορις δεν τρωει ποτε ξυλο…ΠΟΤΕ!!!:stuck_out_tongue:
ο γιος του πάλι παρολο που τον λανσαραν ως συνεχιστη του μου φαινοταν αολως καρικατουρα…καμία σχεση…

Ton eixe gia mathiti kamposo kairo tote. To ti ksylo eixe faei tote o Chuck Norris (apo oso akougotan tin epoxi ekeini) den legetai. Episis stin skini ayti legane oti eixe faei kapoies pragmatikes gia na einai pio realistiki i tsantila :lol::lol::lol:

dazmaniac είναι σαν να μου λες οτι ο Αι Βασίλης δεν υπάρχει …πώς γίνεται να είσαι τόσο ακαρδος?:lol::lol:

Sou xalasa ton mytho e? Blepo na mou erxetai mia roundhouse kick stin mapa :lol:

Now you see him…now you dont:

To perissotero ksylo to eixe faei (kai pragmatiko polles fores) enas allos mathitis tou o Bob Wall:
http://www.youtube.com/watch?v=hFfeUUrqUx8 (2:55 famous part)

Βruce Lee… ο μονος ανθρωπος που εχει πλακωσει τον Paul Rodgers:lol:

Ε Daz?

Το εφαγε κανονικα το ξυλο,ασε.Ειδικα το σημειο που ο Lee του τραβαει τη γουρουνοτριχα στο στηθος ειναι ολα τα γιουρια.
Και να θυμασαι παντα κατι.Ο ηθοποιος του ειδους που δινει το πιο πολυ ξυλο εχει φαει και το περισσοτερο(ειτε μπροστα ειτε πισω απ’το φακο).

Oxi…O mythos tou Paul Rodgers einai akoma zontanos. Ekei blepeis enan sosia tou. :lol:

O Chuck Norris itan pagkosmios protathlitis karate tote stin tainia. To ksylo ksylo omos :lol: (den tin glytono tin roundhouse kick).

Το ξυλο βγηκε απ’το παραδεισο θα ελεγα εγω φιλτατε.

Και νομίζω οτι θα σου αξιζει…Λίγος σεβασμός πια…:lol::lol:
Λοιπόν η μόνη ταινια που εχω δει με Μπρους Λι νομίζω ηταν η γροθια του θανατου ή κατι τετοιο…Καλτ…Ξυλο…αιμα…μονο ο Chuck ελειπε απο εκ:lol:ει

Αμαν ρε Lunatic,λιγο ακομα και θα μετατρεψουμε το θρεντ σε Bruce Lee vs Chuck Norris.:smiley:

Βruce lee ρε,τι Τσακ Νορις,τον ταισε τα γενια του στο κολοσσαιο…Τεραστια μορφη ο bruce lee,μικρος ειδικα ειχα ψυχωση μαζι του…το αστειο ειναι πως τωρα εβλεπα το fists of fury και σταματαω λιγο,μεση,να χαζεψω μια το νετ κ πεφτω εδω…ο Λη εχει το τελειοτερο σωμα που εχω δει σε ανθρωπο…απλα απιστευτος…και κοψτε τις συγκρισεις,γτ ναι,τεραστιος ο τσακ κτλ,αλλα υπαρχουν καποια πραματα που δεν παιζουν μαζι τους…και οταν ο τσακ προσπθησε να αγγιξει τα ορια του,ε,ξερουμε ολοι τι επαθε—>http://www.youtube.com/watch?v=TbIwQMBeC2c:lol::lol::lol::lol::lol:(δειτε στο 4.05 με ποση χαρακτηριστικη ανεση,ξεφευγει απο την περιφημη ''στριφογυριστη κλωτσια του τσακ#-o:lol:)

Ο Λη ειναι,ηταν και θα ειναι ο απολυτος σταρ δρασης,το καλυτερο ισως ‘‘κορμι’’ γενικοτερα του αιωνα και απο τις λιγες φυσιογνωμιες της ποπ κουλτουρας που επηρεασαν τοσο πολυ και τοσο κοσμο,ασχετως αν εβλεπαν ταινιες κουνγκ φου ή οχι…απλα θεος…

Παλια καποιος ειχε ρωτησει τον Chuck Norris για το τι θα γινοταν αν ο αγωνας αυτος γινοταν στ’αληθεια και αυτος απαντησε “οχι απλα θα εχανα αλλα θα ειχα σακατευτει στο ξυλο”.
Τι αλλο να πει κανεις?

μεγαλη μορφη ο bruce lee…

Πες τα αλλου αυτα γιατι δε με πιστευουν καποιοι.:slight_smile:

Dragon:The Bruce Lee story

Και Enter the Dragon βεβαια…

Respect στον “Untouchable”…

Enter the dragon ρε! :emoticon στιγμης συγκεντρωσης και κλωτσιας στο σαγονι:


Bruce Lee vs Kareem Abdul Jabbar