Bruce Springsteen

Καλα, αμα δεν ισχυεί να τον φέρω να τραγουδησει σπίτι μου!!!

Χμ, οι ημερομηνίες που έγιναν ποστ σε φόρουμ του Bruce και περιλαμβάνουν την Αθήνα είναι κατά 90% ψεύτικες. Δεν χάνουμε τις ελπίδες μας παρόλα αυτά 8)

τωρα το ειδα αυτο!!!

εχει γουστο!!!

το βλεπω κατι χθες αυτο στο μιλανο κατι αυτο το βλεπω το εφραγμαααααααα!!!

Cozy an perimeneis pali kai den taksideyseis gia Boss eisai megalos floros in my book :stuck_out_tongue:

Μακαρι να περασει κι απο δω.Hope dies last.

Ενημερωνω τους απανταχου μπρουσικους(σε περιπτωση που δεν το ξερετε,που μαλλον το ξερετε) οτι ο θεος εγραψε το σαουντρακ για το πολυαναμενομενο the wrestler,στο οποιο πρωταγωνιστει ο θεος μικι ρουρκ και το οποιο ηδη συζητιεται για τα οσκαρ…Μολις ακουσα το εν λογω τραγουδι, και πραγματιικα μου εφυγαν τα μαλλια…δεν υπαρχει λεμε!!!ο ανθρωπος ζει την καλυτερη περιοδο της καριερας του, πραγματικα γραφει ιστορια στα 60 του, την στιγμη που αλλοι θρυλοι της ροκ εχουν καταντησει καταλοιπα του παλιου τους εαυτου…οριστε το τραγουδι που σας λεω, ολοκληρο

ΜΕΓΑΛΕ ΜΠΡΟΥΣ!!!

Pesta Brandon pesta kai liga les…

:roll:
Κοίτα, έχω κλείσει να δω AC/DC στο Μόναχο το Μάρτιο μεν (α, και μάλλον την προηγούμενη θα δω Asia, κοντά στη Νυρεμβέργη χο χο), αλλά για τον Bruce θα την κάνουμε την υπέρβαση άμα λάχει! 8)

Αν είναι να έρθει για arena tour πάντως Φεβρουάριο-Μάρτιο από Ευρώπη μεριά, λογικά σύντομα θα πρέπει να ανακοινωθούν οι ημερομηνίες. Έχει πάρει το αυτί σου τίποτις;

Akoma den exo dei dates. Apo oso ksero tha paiksei Europe Feb - Mar opos eipes. Ta sites pou sxetizontai me ton Bruce einai panta enimeromena, min anisyxeis.
Min ton xaseis. Trust me…

Μακάρι. Από μέσα Φλεβάρη και μετά θα ήταν ιδανικό…
Και σε αρένα κιόλας. Ώ ρε μάνα!!!

Exei terastia zitisi kai stin Europe opote blepo compact kai periektiko dimino.

Ta infos lene gia deyterii bdomada tou Febrouariou na ksekinaei.

ανατριχιαστικά υπεροχο κομμάτι…δεν εχω λόγια…:cry:

1η Φεβρ. παίζει στο Super Bowl οπότε λογικά θα είναι προς τα μέσα του μηνός Ευρώπη, όπως το λες.
Ωχ φωτιές μας έβαλες τώρα! Πω πω μας κόβω σε καμιά Βαρκελώνη που θα γίνεται σφαγή!!
Bruuuuuuuce!!!

NOONE can beat the Boss in his own game…

Sto super bowl tha ginei sfagi. Milame gia arrostia…

Barcelona proteino anepifylakta. Spain is cool!

EDIT: Poios tha paizei me tetoia psyxi otan stamatisei o Boss?

Kai etsi itan neos…
http://www.youtube.com/watch?v=C3vUKBOJ5sU&NR=1 (Milise kaneis gia LIVE?)

πο μια φορα τον εχασα το καλοκαιρι λογω αφραγκιας…

τωρα ηδη εχω κανονισει για ac/dc μεσα μαρτιου γερμανια αρα οι ελπιδεσ μου ειναι ειτε να κλεισει ελλαδα ειτε να ναι γερμανια στα μεσα μαρτιου 7 με 16 μαρτιου(εξαιρουνται οι 9 και 15 μαρτιου)…

πλιζ γκαντττττττττττττ!!!

Tα τελυταία περίπου 10 χρόνια το δέιχνει και εδώ το Supersport οπότε θα παίξει εγγραφή σε DVD. :wink:

Πω, με έπιασε η Springsteenίτιδα και λιώνω από χθες τους δίσκους του!
ΠΟΣΟ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ;

Cool…8)

Otan milame gia Amerikanoblaxia exoume tis eksis top live epiloges. Boss gia liosimo kai Eagles gia ekneyristiki teleiotita ixou.

Ααααχ, εκείνο το πακέτο Eagles / Dixie Chicks πόσο ήθελα να το δω; :cry: