Brujería - 22 Δεκεμβρίου 2012, Κύτταρο, Αθήνα

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=15031

[SIZE=“4”]ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ![/SIZE]

Από τις καλύτερες εμφανίσεις φέτος στο hellfest. Just be there.

8O8O ναι ναι ναι! άψογα!!

Όχι ρε πούστη!
Πάνε πολλά χρόνια που έχω να τους ακούσω αλλά θα ήθελα να ήμουν σ’ αυτό το live!

hoy brujerismooooo pa ti satnismoooo!!

NAIIIIIIIII…Ναι…Γιατί στην Αθήνα???Πάμε να δούμε τους ντραγκντίλερς

Χελλφεστ ηταν οντως τουμπανο, αλλα ειχαν και τρομερο κοσμο απο κατω να κανει ατμοσφαιρα, ειχαν σκασει ολοι οι Σπανιολοι τρελαμενοι. Αναλογως τιμης θα το εψηνα να τους ξαναδω.

Για να μην ξεχνιόμστε…πάμε να δούμε Brujeria…να γουστάρουμε Brujerizmo, Fantasma, ντραγκζ εντ γκραιντ…Θα κατέβει κανένας Σαλονικιός ή μόνη ψήνω??

+10 και για Mortal Torment!!!

[B]ΞΥΛΟ[/B]…επαγγελματικό!!! :slight_smile:

Ας κανουμε ενα bump
Viva La Raza!

μπαμπ(μπουμ) να μη ξεχνιόμαστε…ΕΤΣΙ!!!

Concubina chulita yo te cojo
Quiero bruja Pititis! Te invoco!

Κακό κακό βίντεο ενός γαμάτου γαμάτου κομματιού. είναι κι ο Pititis στη σκηνή :stuck_out_tongue:

Γκόμενα είναι η Pititis

Kαι ωραία κιόλα

Αντε σιγα σιγα να ετοιμαζομαστε:)
Μια ερωτηση γενικης φυσεως, ειναι η 1η τους εμφανιση στην Ελλαδα;

Yeap :slight_smile:

Τα λέμε σε καμιά ωρίτσα εκεί everyone

Ρε ούνοι, χάσατε την πιο γαμάτα χαβαλετζίδικη συναυλία της χρονιάς, με έναν όμορφο όμορφο στρογγυλό πεντακάθαρο ήχο, και τους brujeria να παρλάρουν όλη την ώρα σε άπταιστα ισπανικά τα intros των κομματιών, και το κοινό από κάτω να χασκογελάει και να ουρλιάζει ασύνδετα, και να μυρίζει όλο το κύτταρο φρέσκο ολόφρεσκο πρώτης ποιοτητας τσάι του βουνού, μέχρι και το ουίσκι ήταν καθαρό, αν ήταν εκεί και η πιτίτις θα είχα φτάσει σε έκσταση.

Οντως ετσι ηταν:p. Στην αρχη ημασταν εγω, η Almighty , τα support και οι φιλοι των support:). Μετα καπως εφτιαξε , αλλα και παλι πανω απο 150 ατομα δεν πρεπει να ηταν…
Τα υπολοιπα οπως τα ειπε η αποπανω

Ναι, αλλα και εσυ δεν πηγες στη παρταρα. Ενταξει, Brujeria ειναι, γαματη μπαντα, αλλα δεν ειναι οι Carcass ξερωγω.