Brutality over sanity fest!

7sins, 20/11/2011
οι πόρτες ανοίγουν στις 19:30
είσοδος 6 ευρώ.

sorry… ας διορθώσει τον τίτλο κάποιος… ξέχασα 3 γράμματα… χαχα…

Αν ισχύει ακόμα, πουτάνα όλα την Κυριακή

Γαμω τις φασεις. Εχω επαφη μονο με Necrovorous και Mortal Torment αλλα κωλοψηνομαι.

[B]??? grindcore bands είναι αυτές ή death/doom?[/B]

Όποιος μπορεί, ας ρίξει ένα ινφος σχετικά με τις προαναφερόμενες μπάντες…

Death/Brutal Death Νικο!

Carnal Redemption και Necrovorous παλικάρια,Obsecration δεν έχω πολυασχοληθεί,αλλα Οκ είναι ιστορία.Όντως πολύ καλή φάση,το ψήνω κι εγώ

ααα:-s

Καλά, ευχαριστώ :wink:

Αν ειχε και inveracity μεσα με την ιδια τιμη θα ελεγα σιγουρα για λαιβια απο τις τρελοτερες της εκαντοταετιας. Δεν πειραζει \:D/ θα τιμησω με την σαρδαναπαλη παρουσια μου γιατι το αξιζει και με το παραπανω /w\

Δεν μπορω τελικα σημερα. Κριμα γαμωτο, τρικαλη φαση ειναι : /

[B]Carnal Redemption[/B]: Σωστότατοι, αν και πρώτη επαφή

[B]Mallediction[/B]: Εμένα προσωπικά δεν…

[B]Necrovorous[/B]: Ισοπέδωσις και ξεραϊλα, όπως αναμενόταν άλλωστε. ΝΑΙ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ

[B]Mortal Torment[/B]: Παλιοσάπιοι, ανώμαλοι τα καταφέρατε πάλι!

[B]Obsecration[/B]: Επανεμφάνιση με μέτρια αρχή και σταδιακή βελτίωση. Γενικά αξία στο χώρο. Πολύ καλό merchandise επίσης.

Σε άλλα νέα, το φεστιβαλάκι που στήθηκε άξιζε, πολύ καλή τιμή, πολλές και καλές μπάντες και αρκετός κόσμος με γνώριμες φάτσες.
Ακούστηκε οτι θα επαναληφθεί του χρόνου με συμμετοχή γνωστής ευρωπαϊκης μπάντας.
Μακάρι, οψόμεθα

Edit: Αν υπάρχει εκεί έξω κάποιος με περισσευούμενη αφίσα, μόλις κατάλαβε που πρέπει να τη δώσει

Ωραια βραδια με πολλες γνωστες φατσες και μουσικα πηγαδακια :slight_smile:
Περιεργως ειχε μια διακοσαρα,ευχαριστο αυτο,αν και το συγκεκριμενο μαγαζι δεν ειναι και για παραπανω…
[B]carnal redemption[/B]…τιμια εμφανιση,καλος ηχος,την διασκευη death,οντως την προσπαθησανε…
[B]mallediction[/B]…βελτιωμενοι κυριως φωνητικα,καλες συνθεσεις,στατικη και πολυ μετρια σκηνικη παρουσια.
[B]necrovorous[/B]…μακαραν η καλυτερη μπαντα της βραδιας,ισοπεδωτικοι,πολυ καλος ηχος,εμπειρια,αψοχη σκηνικη παρουσια,γενικα μαμανε και δερνουν.
[B]mortal torment[/B]…αν και ο ηχος τους δεν ειναι my fave,πολυ καλοι αν και περιμενα κατι πιο διασκεδαστικο στυλιστικα απο τον τραγουδιστη τους:)
[B]obsecration.[/B]…βετερανοι,αξιοι θαυμασμου και σεβασμου,τους προτιμω οπως επαιξαν με μια κιθαρα,πολυ καλα τα νεα τους τραγουδια και κερασακι το τελευταιο τους horror in a gothic genre grave που εχω χασει πλεον το μετρημα ποσα χρονια εχουν περασει απο τοτε που ειχα αποκτησει την κασετα τους promo με αυτο το τραγουδι.

Περασαμε πολυ καλα γενικα.

Για να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα τόσο κόσμο… πράγμα καλό!!!

Carnal Redemption: δεν τρελάθηκα… αρκετά καλός ήχος, όχι και τόσο του γούστου μου αλλά καλοί…

Mallediction: το ίδιο μπορώ να πω…

Necrovorous: όλεθρος, πανικός… πολύ καλός ήχος

Mortal Torment: κάθε εμφάνιση το ίδιο χαμός… χαχα… οτραγουδιστής πιο μαζεμένος από άλλες φορες, ίσως λόγου της περασμένης ώρας… γούσταρα…

Obsecration: ρισπέκτ… κάποιες φορές μας τα χάλαγε ο ήχος αλλά δεν πτοηθήκαμε… χεχε…

γενικά ωραίο λάιβ. Καλό θα ήταν να γίνονται παρόμια πιο συχνά!

δεν υπηρχε ρε πουστη μου παλμος και το κακο ηταν οτι και γω που καποιες φορες τα καταφερνω με τις μαλακιες-τραμπουκισμους που κανω, να προκαλω μια αλλησιδοτη αντιδραση για σχιζοφρενειες, αλλα αυτη την φορα ημουν και γω ψοφιμι. απλα παρακολουθουσα οπως ενας παρατηρητης μια διαλεξη [-X . δεν σχολιαζω μπαντες . ολες ηταν τιμιοτατες απλα. και οι obsecration αποδεκατισμενοι αλλα στιβαροι, πεζαν για την παρτη τους και καλα καναν. :metal:

Παίδες για όσους γουστάρουν ραδιοφωνικά ξεκωλίκια , αύριο πέμπτη παίζει εκπομπή με καλεσμένους mortal torment … οπου θα ακουστεί ολόκληρος (ή σχεδόν ολόκληρος) ο νέος δίσκος και θα παίξει γενικά death metals να ουμε … :wink:

www.noizground.com
www.projektfishtank.blogspot.com
http://www.facebook.com/groups/191425137599384/