Brutus - Unison Life [2022]

Γιατί μας το κάνετε αυτό οι του εξωτερικού; Τη μία ο Καλαμούτσος Sigur Ros, και τώρα κι εσύ τέκνον Brutus?

7 Likes

πότε δεν κλαιω;

κλασσικα καρμπονατοι σαν το σιντι, μεγαλεια.

Δεν ειπαν βεβαια δυο αγαπημενα μου απο το καινουργιο (Chainlife, Dreamlife), αλλα νταξει τι να κανεις.

Φυγαμε με loot overpriced βινυλιακια στα 800 κομματια

Summary

edit: μονο εγω βλεπω σαιξακι στο εξωφυλλο;

εδιτ3: σε δευτερη αναγνωση επιασα το λογοπαιγνιο παραπανε, πολυ καλος.

7 Likes

Αφού ανακοινώθηκαν για την Ελλάδα θα πω χωρις πολλά πολλά (και χωρίς να Νοιώθω άσχημα πως σας τσιγκλαω) ότι ήταν το καλύτερο λαιβ που είδα φέτος.

Πηγαίνετε να τους δείτε.

Σοβαρά. Μην τους χάσετε.

Πηγαίνετε να τους δείτε.

ΥΓ: Πολύ γεμάτο το venue στο Λονδίνο. Στο φιναλε η Στεφανι της καρδιάς μας είπε “this is not normal guys, thank you” και την πήραν τα ζουμιά.



10 Likes

Ανακοινωστε ομως και καμια αμερικανικη περιοδεια ρε παιδια (!)

2 Likes

Βγαλαμε ηδη :grinning:

6 Likes

Εδώ κοιτάω εγώ για Αθήνα που δεν έχει ούτε μια ώρα που τους είδα (και θα τους δω και στο Download)…

6 Likes

Τικετο αγοράστηκε :sunglasses:

4 Likes



Τρελά μαθηματικά στο “Desert Rain” η Στεφανία.

7 Likes

Δεν καταλαβαίνω τα μαθηματικά, όπως δεν καταλαβαίνω τι γίνεται από το 0:20 και μετά στο “dust” και δεν θα βρεθεί ποτέ κανένας υπεύθυνος να μου εξηγήσει… Έπος…

3 Likes

Από Ουτρέχτη κάποιες μέρες πριν (σολνταου όπως και η βελγική date πιο πριν).

Πολύ ωραίο λάιβ. Τρομερή ενέργεια η Στέφη, φανταζομαι ότι όλο το effort που απαιτείται από εκείνη είναι και ο λόγος που δε παίζουν πάρα πολύ.

Ρισπεκτ και στους άλλους 2 που λογικά μεγάλωσαν με όνειρο να παίξουν σε μια επιτυχημένη μπάντα, και τώρα έχουν αποδεχθεί το ότι δε τους κοιτάει κάνεις στα λάιβ :smile:

14 Likes
6 Likes

Η εμφάνιση τους στο Pukkelpop. Τι μπαντάρα

6 Likes

Κρατάει περισσότερο από ένα επεισόδιο Φιλαράκια;

έλα σόρυ απλά μου έλειψε λίγο ο Clairvoyant :pensive:

4 Likes

Αύριο καινούρια μουσική!

10 Likes
9 Likes

κομματάρα

3 Likes

Έλα και γι’ απευθείας ακρόαση! Είναι αυτό το δεύτερο, που μπαίνει η Στεφανία στην αρχή και όλα χτυπάνε στο κόκκινο. Και με τα βιμπράτο της. Υπερκόμματος.

3 Likes

Απολύτως απαραίτητο μπαμπ

12 Likes