Bryan Adams @ ΟΑΚΑ 05/12/2023, @ PAOK Sports Arena 07/12/2023

Μπηκα με σκοπο να δωσω 80 φια αρενα , δεν προχωρησε και κατεληξα να δωσω 45 για blind guardian. Δεν νιωθω ιδιαίτερα εξυπνος απο την ολη εξέλιξη!

7 Likes

Δικαιώθηκες με την τιμη πάντως.:joy::joy::joy::joy:

Τωρα για καλο το λες αυτό; Δυστυχως ειχα δίκιο!

Και δυστυχώς θα το καψω εγω.την προηγούμενη παιζαμε μπαλα εκει μεσα,εχω μεγαλη περιέργεια για το τι θα γινει φετος.

Νομίζω οτι διανύουμε μια περίοδο που τα live είναι της μόδας ( Βλέπε ζήτηση για Arctic Monkeys , Coldplay άλλα και την μεγάλη προσέλευση ακόμα και σε ψιλοάκυρα ονόματα ακόμα και του χώρου μας ) . Αυτό βέβαια θα ήταν τέλειο αν δεν συνοδευόταν με την εξωπραγματική αύξηση τιμών . Ετσι εγώ δεν αποκλείω ακόμα και sold out.

1 Like

Την προηγούμενη φορά είχα περάσει πάρα πολύ όμορφα , δεν θυμάμαι καν τιμή για κάποιο λόγο

Αν οι τιμές είναι αυτές που αναγράφονται, θα απέχω

Σαν καλλιτέχνης αξίζει αν έχετε τη δυνατότητα να τα δώσετε

1 Like

Σήμερα δεν θα ξεκινούσε η προπώληση στις 10.00;

Τωρα που εβαλαν μυαλο το συζηταμε.ανοιξαν τα εισιτηρια

Από που είναι αυτά? Μόλις τσέκαρα στο more και όχι απλά έχει άλλες τιμές, αλλά και άλλο διοργανωτή, ώρα έναρξης, διαχωρισμό κερκίδων, κλπ. Τι παίχτηκς?

Αυτό το πλάνο/τιμές είχε αναρτήσει το more (πριν από 8 ημέρες), και μετά από λίγες ώρες το κατέβασε/απενεργοποίησε την εκδήλωση. (δεν μπορούσες να αγοράσεις εισιτήρια τότε, μάλλον δοκιμαστικό ήταν)

Η προπώληση ξεκίνησε & είναι από τις ελάχιστες φορές που οι τιμές των εισιτήριων στην Θεσσαλονίκη σε συναυλεία, είναι ακριβότερες από τις αντίστοιχες τιμές στην Αθήνα.

Νομίζω ότι μπορούσες για Θεσσαλονίκη, είχα δει μάλιστα ότι είχαν φύγει και λίγες θέσεις.

Πραγματικά απορώ – για Θεσσαλονίκη-, ποιος θα αγοράσει εισιτήριο για άνω διάζωμα (Ζώνη 1) με 65€, όταν με +4 € (69€) μπορεί να πάει Ζώνη 2 ή με +10€ (75€) Ζώνη 3…

Είχα προσπαθήσει αρκετές φορές να αγοράσω τότε, και πάντα μου έβγαζε error στο προ-τελευταίο βήμα (πριν την πληρωμή). Οι επιλεγμένες θέσεις δεσμεύονται για ένα χρονικό διάστημα, οπότε οι «αγορασμένες» θέσεις που φαίνονταν, μάλλον ήταν οι προσωρινά δεσμευμένες…

1 Like

Αν παρακολουθήσει κανείς τον ρυθμό προπώλησης το βλεπω να μεταφέρεται στο Κύτταρο!

3 Likes

Λογικό το βρίσκω.

Μας τέλειωσε το live? “δεν υπάρχουν ενεργές εκδηλώσεις”

https://www.more.com/music/bryan-adams-so-happy-it-hurts/?lang=el-GR

https://www.more.com/music/bryan-adams-athens/

Εδώ είσαι.

1 Like

Έχουμε πρόγραμμα εύκαιρο;

Oι Πόρτες ανοίγουν: 19:00
Έναρξη: 21:00

2 Likes

Τιμιότατος!

4 Likes