Bryan Adams @ ΟΑΚΑ 05/12/2023, @ PAOK Sports Arena 07/12/2023

Και λιγα λες.

2 Likes

Εξαιρετικός σε όλα και αυτός και η μπάντα

φωνή, ήχος , περφορμανς , διασκέδαση , διάρκεια

μεγάλος καλλιτέχνης και ωραίοι παίκτες

5 Likes

Είναι πολυ μεγαλύτερος καλλιτέχνης απο οσο πιστεύουν οι περισσότεροι στην Ελλάδα. Απο τους τελευταίους γνησιους ροκερ και το live που δινει ειναι ακρως επαγγελματικό. Ελπιζω να τον ξαναδούμε.

2 Likes

Ειχε κοσμο?

Νομίζω λίγο περισσότερο από την άλλη φορά.

Εγω έχω την εντύπωση για λίγο λιγότερο αρα ας τα βρούμε στο ότι είχε ίδιο κόσμο. Θα έλεγα κάτι στο 6000;

Τρομερός ο Bryan Adams χθες στην Θεσσαλονίκη φοβερό show, απίστευτη απόδοση και οι μουσικοί που τον συνοδεύουν, οποίος το σκεφτόταν και δεν πήγε θεωρώ έχασε. Ευχάριστη έκπληξη ότι είχε παρά πολύ κόσμο, σχεδόν γεμάτο το παλατάκι.

3 Likes

Τώρα το πας στο οπαδικό, δεν είναι χώρος εδώ μέσα. Το γράφει και ο τίτλος του νήματος που έγινε.

Ο τίτλος δε λέει παλατάκι, το παλατάκι είναι στην Καλαμαριά. Άλλος το πήγε οπαδικα.

Στα της συναυλίας για να είμαστε και εντός θέματος, δε περίμενα πολλά και ήταν ένα ευχάριστο δίωρο. Μερικα ενδιαφέρον κολπακια στο video wall. Για την διοργάνωση καλά θα ήταν κάποιες επιπλέον τουαλέτες γιατί για να έφτανες στις εσωτερικές αγανακτουσες και οι εξωτερικές ήταν μόλις 4.

Και να φανταστεί κανείς δεν είμαι ΠΑΟΚ, επειδή έγραψα παλατάκι λέει το πήγα στο οπαδικό.

Κανονικα ηταν 3 αλλα εκαναν ακομη μία γιατι δεν τους αρέσει αυτος ο αριθμος εκει.

Οπαδικο σχολιο :stuck_out_tongue:

5 Likes

Το Κλειστό γήπεδο του ΠΑΟΚ ή PAOK Sports Arena βρίσκεται στην Πυλαία με βάση το Wikipedia. εκτός αν έχει φτιαχτεί κ άλλο.

3 Likes

worms-revolution-worms