Bryan Adams?

Υπάρχει περίπτωση να δούμε Bryan Adams από τα μέρη μας? Νέο άλμπουμ, ευρωπαική περιοδεία κλπ.
Ξερει τίποτε κανείς?

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!! Δεν έχω ακούσει κάτι αλλά μακάρι!!!:papas: :bow2:

Δεν τα κάνουμε αυτά ρε… νόμισα πως έρχεται :frowning:

Μακάρι να ερχόταν, αλλά πλέον νομίζω δεν υπάρχει χώρος στην περιοδεία του. Νομίζω πως θα γέμιζε εύκολα ένα Λυκαβηττό, και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τον φέρνει κανείς. Μεγάλο απωθημένο να τον δω. Είχα κλείσει και πέρυσι για Αγγλία αλλά τελικά προέκυψε πρόβλημα και δεν κατάφερα να πάω :?

Ποπο ναι,οντως,μακαρι να ερχοταν…κ εμενα,μεγαλο απωθημενο απο μικρος…αν κ θελω να πιστευω,πως καποια στιγμη θα ερθει,ε δε γινεται,ερχονται ολοι πλεον σιγα σιγα…κυπρο νομιζω δεν ειχε παει περισυ?

Μη μου το θυμίζεις αυτό … τόσο κοντά μα τόσο μακρυά :frowning:

Ξεκίνησα το Thread χωρίς να γνωρίζω κάτι και να έχω διάθεση να κάνω πλάκα… Τον έχω δει συνολικά 4 φορές και είναι φοβερός καλλιτέχνης…

Για πλάκα μαζεύει 6-7000 κόσμο, απορώ όμως που δεν έχει γίνει κάποια κίνηση για να έρθει

Esy den masas tha breis tropo na ton deis. Exei pesei ena klik i foni tou bebaia kai einai pia pos tha ton petyxeis (gia megaleia tou parelthontos ennoo giati pragmatika den paizotan ayti i foni). Tetoia dynami se tragoudisti…itane fainomeno, mporouse na dosei 100% se 2ores+ show kai na min xolainei katholou. Apisteytos kai sto xeirismo tou koinou. Tis megalis tou Boss sxolis kai aytos…