Burial (OXI Dubstep), Enochian Cross, Still Nothing @ Ονομα Του Ροδου 10/07/2011

Here we go! Κανουμε την πρωτη μας συναυλια (Enochian Cross) μαζι με καποιες ακομα μπαντες (αναμενονται και οι Soulheaven) στο Ονομα Του Ροδου. Death Metal παιζουμε, αλλες φορες πιο μελωδικο (πιανα, πληκτρα κτλ) αλλες φορες πιο γρηγορο και με καποια αχνα αλλα υπαρκτα “thrashy” περασματα. Εχουμε κατα νου και 1-2 διασκευες επισης. Οποιος θελει και μπορει να ερθει, θα τα πουμε κει :slight_smile:

Εισοδος 8 ευρω με ποτο.

Οριστε και το myspace μας. Εχουμε ηχογραφησει 2 κομματια. Λιγο βιαστικα βεβαια, για να δουμε πως ακουγομαστε και επειδη ειχαμε 2 βδομαδες μεχρι να ληξουν οι συμμετοχες για Schoolwave (που οπως ηταν φυσικο δεν περασαμε :Ρ). Πλεον, τα εχουμε δουλεψει παραπανω και ετοιμαζουμε και νεα πραγματα.

Cheerz and beerz :drunk:

να πείτε σ’αυτούς τους Burial ν’αλλάξουν όνομα γιατί τρόμαξα, wtf.
κάνε κάνα μπαμπ όταν έρθει η ώρα να στηρίξουμε

Χαχα εγινε :Ρ…Οοοοταν ειναι θα γινει και το μπαμπ.

Kι εγω τρομαξα νομιζοντας οτι θα παιξουν οι γερμανοι λυκοι! http://www.youtube.com/watch?v=TfcDbi6C40E

Kατα τ’ άλλα μπράβο μαρτιαν συνεχίστε να παίζετε και να γουσταρετε! Δεν υπαρχει καλυτερο πραμα απ’ αυτο πιστευω

Ψηλε ο τραγουδιαρης εισαι?

Ναι. Πως το καταλαβες? :stuck_out_tongue:

πρέπει να έπαθα το μεγαλύτερο σοκ βλέποντας thread για συναυλία στο φόρουμ.
αυτό martian το λέω θράσος! :stuck_out_tongue:

Εγω θα το παρω ως κομπλιμεντο :Ρ

Γιατι ρε συ, δεν ειναι πρωτη φορα που γινεται θρεντ για τετοια λαηβ. Και στην τελικη, σαππορτ θελουμε, ειπα να κανω την τυχη μου και δω!

για το μπεριαλ το λεει

A, excuse me.

απλά ο μόνος burial που ξέρω είναι ο νταμπστεπάς από το λονδίνο. δε γνώριζα την ύπαρξη άλλου ονόματος, και δεν ήθελε και πολύ για να την πάθω τη νίλα…

anywayz, καλή επιτυχία με το live!

ρε οχι μπεριαλ και μας πηγε η καρδια στη κουλουρη (γραψτε στον τιτλο οχι νταμπστεπ)

για τον worst κανεις δεν νοιάστηκε κοπρόσκυλα ετσι ? Βάλε και “οχι οι germanoi” δίπλα στον τίτλο :smiley:

καλή επιτυχία πάντως και ας μας τάραξες πρωινιάτικα

Στη περιοχή μου είναι, οπότε ενδέχεται να τιμήσω! 8)

Δεν χωραει στον τιτλο :stuck_out_tongue:

:smiley: :smiley:

Αφού ο burial δεν παίζει live, γιατί αγχωθήκατε όλοι?

και μενα στους γερμανους πηγε το μυαλο μου…
μας περιπαιζετε κυριοι! :stuck_out_tongue:

μλκ μαρτιαν πολύ evil το ονομά σας, εχω σκαλωσει. Το φωνάζω στον σκύλο μου α λα βοθρέ και τρομάζει

Ναι, ειμαστε πολυ σατανικοι ειναι η αληθεια!

δε το λεω ειρωνικα παντως